QNB Finansbank En Az Lise Mezunu Satış Temsilcisi Alımı Gerçekleştirecek!

QNB Finansbank tarafından açılan banka personeli alım ilanına göre, mevcut boş kadrolar için sahada aktif satış gerçekleştirebilecek Tüzel Satış Temsilcisi personel alımı yapılacak.

QNB Finansbank tarafından açılan banka personeli alım ilanına göre, mevcut boş kadrolar için sahada aktif satış gerçekleştirebilecek Tüzel Satış Temsilcisi personel alımı yapılacak.

QNB Finansbank, bankanın sahip olduğu pos cihazı, vadekart gibi tüzel bankacılık ürünlerinin sahada aktif bir şekilde satışını gerçekleştirebilecek banka personeli alımı yapacak.

QNB Finansbank Personel Alım Şartları

QNB Finansbank tarafından istihdam edilecek olan banka personellerinin en az lise mezunu olmaları ya da devam zorunluluğu olmayan üniversitelerde öğrenci olmaları gerekiyor. Adayların satış alanında kariyer yapma hedeflerinin bulunmasını önemseyen QNB Finansbank, ikna kabiliyetleri yüksek, iletişim yeteneklerini geliştirmiş kişilerin banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

İş başvurusunda bulunacak olan banka personeli adaylarının 30 yaşından küçük olmalarını önemseyen QNB Finansbank, müşteri odaklı çalışabilecek, ekip çalışması ile uyum gösterebilecek, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli olması gibi özelliklere de dikkat ediyor. Bank, aynı zamanda adayların QNB Finansbank’ın herhangi bir pozisyonuna iş başvurusu yapıp, mülakat aşamasında elenmemiş olmalarını önemsiyor.

İlgili:  TEB Finansman AŞ., Destek Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank İş Başvurusu

QNB Finansbank’a gerçekleştireceğiniz iş başvurusu aşamasında banka tarafından talep edilen kişisel özelliklere dikkat edilmesi, kariyer hedefinin satış ve pazarlama odaklı olması banka için önem arz ediyor. Aynı zamanda adayların başvuru aşamasında iletişim bilgilerini doğru bir şekilde belirtmeleri, bankaların mülakat daveti veya banka iş teklifi gibi iletişim gerektiren durumlarda adaylara ulaşımın sağlanması adına önemli bir durumdur.

QNB Finansbank tarafından 7 Temmuz 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, yukarıda belirtilen şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 4 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/tuzel-satis-temsilcisi-is-ilani/717289

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.