HSBC Önlisans Mezunu Banka Personeli Alımı Gerçekleştirecek!

HSBC Bankası, bankanın Müşteri Aktiviteleri İnceleme Memuru kadrosu için en az önlisans mezunu banka personeli alımı yapacağını duyurdu.

HSBC Bankası, Müşteri Aktiviteleri İnceleme Memuru kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştirecek. Adayların en az ön lisans mezunu olmalarını talep eden banka, aynı zamanda mevduat hesabı, mevcut hesap, iş hesabı gibi bankacılık ürünleri hakkında bilgi sahibi olmasını, kara para aklama, suç, terörizm gibi alanlar için AML Mevzuat Uyum konusunda bilgili olmalarını alep ediyor.

Adayların finansal ürünler ve pazarlar hakkında bilgili olmasını, internet kullanımına hakim olması, küresel ekonomi seviyesindeki ülkelerin politik, sosyal ve ekonomik durumlarına hakim olması, hem sözlü, hem de yazılı olarak İngilizce’ye hakim olmasını talep ediyor. Adayların iş mektupları ve raporları yazabilmesine de önem veren HSBC Bank, güçlü bir karar alma yeteneğine, analitik becerilere, sayısal verileri anlama ve yorumlama yeteneğine sahip olunmasını önemsiyor.

İş başvurusunda bulunacak banka personeli adaylarının baskı altında ve hedef odağıyla çalışabilmelerine önem veren HSBC Bank, adayların insanlar ile iletişim kurma aşamasında başarı gösterebilmesine, yüksek boyutlarda veri üzerinde çalışma yaparken odaklanma sorunu yaşamamasına, farklı sorumluluklar üstlenebilmesine ve araştırma yeteneklerinin gelişmiş olmasına önem veriyor.

İş Tanımı ve İş Başvurusu Detayları

İstihdam edilecek personelleri Müşteri Aktiviteleri İnceleme Mali Suç Riski Operasyonları Memuru unvanı ile istihdam edecek HSBC Bank, adayların sahip oldukları bilgileri kullanıp, uyarıları tespit edip, ön incelemeye tabii tutarak sonuçlandırma aşamalarında görev almalarını talep ediyor.

HSBC Bank tarafından 4 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, yukarıda bahsedilen şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 4 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-musteri-aktiviteleri-inceleme-memuru-1953070

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.