HSBC Önlisans Mezunu Banka Personeli Alımı Gerçekleştirecek!

Google Haberlere Abone Ol:

HSBC Bankası, bankanın Müşteri Aktiviteleri İnceleme Memuru kadrosu için en az önlisans mezunu banka personeli alımı yapacağını duyurdu.

HSBC Bankası, Müşteri Aktiviteleri İnceleme Memuru kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştirecek. Adayların en az ön lisans mezunu olmalarını talep eden banka, aynı zamanda mevduat hesabı, mevcut hesap, iş hesabı gibi bankacılık ürünleri hakkında bilgi sahibi olmasını, kara para aklama, suç, terörizm gibi alanlar için AML Mevzuat Uyum konusunda bilgili olmalarını alep ediyor.

Adayların finansal ürünler ve pazarlar hakkında bilgili olmasını, internet kullanımına hakim olması, küresel ekonomi seviyesindeki ülkelerin politik, sosyal ve ekonomik durumlarına hakim olması, hem sözlü, hem de yazılı olarak İngilizce’ye hakim olmasını talep ediyor. Adayların iş mektupları ve raporları yazabilmesine de önem veren HSBC Bank, güçlü bir karar alma yeteneğine, analitik becerilere, sayısal verileri anlama ve yorumlama yeteneğine sahip olunmasını önemsiyor.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

İş başvurusunda bulunacak banka personeli adaylarının baskı altında ve hedef odağıyla çalışabilmelerine önem veren HSBC Bank, adayların insanlar ile iletişim kurma aşamasında başarı gösterebilmesine, yüksek boyutlarda veri üzerinde çalışma yaparken odaklanma sorunu yaşamamasına, farklı sorumluluklar üstlenebilmesine ve araştırma yeteneklerinin gelişmiş olmasına önem veriyor.

İş Tanımı ve İş Başvurusu Detayları

İstihdam edilecek personelleri Müşteri Aktiviteleri İnceleme Mali Suç Riski Operasyonları Memuru unvanı ile istihdam edecek HSBC Bank, adayların sahip oldukları bilgileri kullanıp, uyarıları tespit edip, ön incelemeye tabii tutarak sonuçlandırma aşamalarında görev almalarını talep ediyor.

HSBC Bank tarafından 4 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, yukarıda bahsedilen şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 4 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-musteri-aktiviteleri-inceleme-memuru-1953070

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.