Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası, Risk Yönetimi departmanında sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek üzere banka personel alımı yapacak.

Risk İzleme Uzmanı alımı yapacak olan Yapı Kredi Bankası, banka iş başvuru yapacak tüm adayların üniversite mezunu olmalarını, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Risk İzleme Uzmanı Alım Detayları

Söz konusu banka personel alımları kapsamında adaylara sunulan bir takım şartlar mevcuttur. Bu şartları taşıyanlar ile banka iletişime geçecektir.

Tüm adayların orta seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını isteyen Yapı Kredi Bankası, yine tüm adayların ileri seviyede excel bilgisinin olmalarını istemektedir. Bunun yanı sıra banka ya da faktoring şirkette risk izleme alanında en az 3 senelik deneyimlilik şartı aranmaktadır.

Erken uyarı sinyallerinin öncesinde tespitinin sağlanması, bu kapsamda gerekli aksiyonların alınması ve katkıda bulunması, erken uyarı sinyallerinin tespit edilmesine yardımcı olacak periyodik raporlamaların yapılması, müşterilerin memzuç gelişimlerinin takiplerinin sağlanması, portföyde bulunan müşterilerin, keşidecilerin ve borçluların tümünün risk takiplerinin yapılması, düzenli olarak karşılıksız çek, protestolu senet ile KKB kayıtlarının takiplerinin sağlanması görevleri yapılacaktır.

Yapılacak işlere ilişkin olarak tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş, problemleri çözme yeteneklerinin olması, zaman yönetiminde başarılı olmaları, sorumluluk bilincinin olması, tüm işlerin eksiksiz ve zamanında yapılması, ekip arkadaşları ile uyumlu olunması, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması istenmektedir.  Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-risk-izleme-uzmani-1963226?

İlgili:  TEB Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımları!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.