Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, Risk Yönetimi departmanında sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek üzere banka personel alımı yapacak.

Risk İzleme Uzmanı alımı yapacak olan Yapı Kredi Bankası, banka iş başvuru yapacak tüm adayların üniversite mezunu olmalarını, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Risk İzleme Uzmanı Alım Detayları

Söz konusu banka personel alımları kapsamında adaylara sunulan bir takım şartlar mevcuttur. Bu şartları taşıyanlar ile banka iletişime geçecektir.

Tüm adayların orta seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını isteyen Yapı Kredi Bankası, yine tüm adayların ileri seviyede excel bilgisinin olmalarını istemektedir. Bunun yanı sıra banka ya da faktoring şirkette risk izleme alanında en az 3 senelik deneyimlilik şartı aranmaktadır.

Erken uyarı sinyallerinin öncesinde tespitinin sağlanması, bu kapsamda gerekli aksiyonların alınması ve katkıda bulunması, erken uyarı sinyallerinin tespit edilmesine yardımcı olacak periyodik raporlamaların yapılması, müşterilerin memzuç gelişimlerinin takiplerinin sağlanması, portföyde bulunan müşterilerin, keşidecilerin ve borçluların tümünün risk takiplerinin yapılması, düzenli olarak karşılıksız çek, protestolu senet ile KKB kayıtlarının takiplerinin sağlanması görevleri yapılacaktır.

Yapılacak işlere ilişkin olarak tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş, problemleri çözme yeteneklerinin olması, zaman yönetiminde başarılı olmaları, sorumluluk bilincinin olması, tüm işlerin eksiksiz ve zamanında yapılması, ekip arkadaşları ile uyumlu olunması, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması istenmektedir.  Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-risk-izleme-uzmani-1963226?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.