Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!

Akbank, Finans departmanında görevlendirmek üzere en az üniversite mezunu banka personel alımı yapacak.

Dijital İletişim Yöneticisi alımı yapacak olan Akbank, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Dijital İletişim Yöneticisi Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanı kapsamın tüm adayların dijital iletişim akışlarında en az  5 ya da 6 sene deneyimlerinin bulunması istenmektedir.

Dijital ajans alanında tecrübeleri olan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Banka stratejileri yönünde Akbank’a ait olan tüm dijital mecralar ile ilgili iletişim ve itibar stratejilerinin geliştirilmesi ile birlikte bunların uygulanmasının sağlanması görevlerini yapacak olan adayların, her zaman sonuç ve müşteri odaklı çalışmaları, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, zaman yönetimi konusunda iyi olmaları, sorumluluk sahibi olmaları, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli olmasını istemektedir.

Yine tüm adayların web analytics araçlarının kullanımına hakim olmalarını isteyen banka, tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını, ekip çalışmalarını başarılı olmaları, ekip arkadaşları uyumlu olmaları, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmeleri istenmektedir.

Adaylar orta düzey yönetici pozisyonunda sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek olup, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır. Ancak öğrencilerin ders devam zorunluluklarının bulunmaması gerekmektedir.

Adaylar İstanbul’da istihdam edilecek olup, İstanbul’da ikamet etmeleri ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Akbank İş Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek?

Başvurular 1 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra bana şartlara uygun olan aday ile iletişime geçecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-dijital-iletisim-yoneticisi-1855853?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.