Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!

Akbank tarafından banka iş ilanları kapsamında duyuru yayınlanarak Dijital İletişim Yöneticisi pozisyonu için personel alımı yapılacağı bildirildi.

Dijital İletişim Yöneticisi alımı yapacak olan Akbank, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Dijital İletişim Yöneticisi Alım Detayları

Dijital İletişim Yöneticisi Alım Detayları
Dijital İletişim Yöneticisi Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanı kapsamın tüm adayların dijital iletişim akışlarında en az  10 yıl deneyimlerinin bulunması istenmektedir. Dijital ajans alanında tecrübeleri olan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Banka stratejileri yönünde Akbank’a ait olan tüm dijital mecralar ile ilgili iletişim ve itibar stratejilerinin geliştirilmesi ile birlikte bunların uygulanmasının sağlanması görevlerini yapacak olan adayların;

Banka İş İlanı
Banka İş İlanı
  • Sonuç ve müşteri odaklı çalışması,
  • Analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması,
  • Zaman yönetimi konusunda iyi olması,
  • Sorumluluk sahibi ve insan ilişkilerinin iyi olması,
  • İletişimlerinin kuvvetli olması,
  • Web analytics araçlarının kullanımına hakim olması,
  • İleri seviyede İngilizce bilgilerinin olması,
  • Ekip çalışmalarını başarılı olmaları, ekip arkadaşları uyumlu olması,
  • Bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmeleri istenmektedir.

Adaylar İstanbul’da istihdam edilecek olup, İstanbul’da ikamet etmeleri ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Akbank İş Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek?

Akbank İş Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek?
Akbank İş Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek?

Akbank iş başvuruları ilgili departman tarafından verilen markaların tüm sosyal medya ve topluluk yönetimi stratejilerini geliştirmek görevleri arasında yer almaktadır. Son başvuru tarihi bildirilmemiştir.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi web sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanlarıkamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.akbank.com/JobSearchDetail/Index?id=3967da1f-7d6f-eb11-a30d-005056a0368d&jobadid=d33997f7-7d6f-eb11-a306-005056a0112e&prime=false

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın