Bankacıyım.Net

Yapı Kredi Bankası’ndan Tatil Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası’ndan Tatil Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası, hem yurt için hem de yurt dışı seyahatleri kapsamında tatil yapmak isteyen müşterilerine kredi kampanyası düzenledi.

Yapı Kredi Bankası, hem yurt için hem de yurt dışı seyahatleri kapsamında tatil yapmak isteyen müşterilerine kredi kampanyası düzenledi.

İhtiyaç kredisi kapsamında Tatil Kredisi Kampanyası düzenleyen ve müşterilerine özel faiz oranları uygulayan Yapı Kredi Bankası, çeşitli kredi avantajları sağlamaktadır. Tatil için yapılan tüm masraflar için tatil kredisi kullanılabilinip, 48 ay yani 4 yıla kadar uzanan ödeme planı imkanı sağlanmaktadır. Ödeme planları müşterilerin aylık gelirlerine en uygun şekilde düzenlenip, bütçeyi yormamaktadır.

Tatil Kredisi Başvurusu ve Detayları

Yapı Kredi Tatil Kredisi kampanyası için başvurular çeşitli kanallardan yapılabilinmektedir. Bunlar bankanın internet sitesi, sms ya da telefon bankacılığı kanalıdır. Bankanın internet sitesinden kredi başvurusu yapmak için kampanyanın yer aldığı ilgili sayfaya giriş yapılması, sms ile kredi başvurusu yapılması için ise cep telefonun mesaj kısmından aralarında bir boşluk bırakarak sırası ile T.C. kimlik numaranın ve aylık gelirin yazılması, sonrasında ise 4411’e mesaj atılması gerekmektedir. Ancak bunlar ön başvuru niteliği taşımaktadır. Kredinin onaylanması durumunda bireylerin istenilen belgeleri de tamamlayıp banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. İstenilen belgeler arasında; nüfus cüzdanının fotokopisi, gelir belgesi ve adresi gösteren belge bulunmaktadır. Gelir belgesi kişilerin çalışma durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Serbest meslek sahiplerinin son vergi levhalarının fotokopilerini, emeklilerin maaş cüzdanlarını, kira geliri olanların kira kontrat ya da gayrimenkul tapusunu getirmeleri gerekmektedir. Adres belgesi için ise ikametgah belgesi ya da son 3 aya ait olan elektrik, doğalgaz, su ya da telefon gibi faturaların getirilmesi istenmektedir.

Tatil Kredisi faiz oranları ise kişi özelinde değişiklik göstermektedir.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.