Ana SayfaKredilerYapı Kredi Bankası'ndan Tatil Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası’ndan Tatil Kredisi Kampanyası
Y

-

Yapı Kredi Bankası, hem yurt için hem de yurt dışı seyahatleri kapsamında tatil yapmak isteyen müşterilerine kredi kampanyası düzenledi.

İhtiyaç kredisi kapsamında Tatil Kredisi Kampanyası düzenleyen ve müşterilerine özel faiz oranları uygulayan Yapı Kredi Bankası, çeşitli kredi avantajları sağlamaktadır. Tatil için yapılan tüm masraflar için tatil kredisi kullanılabilinip, 48 ay yani 4 yıla kadar uzanan ödeme planı imkanı sağlanmaktadır. Ödeme planları müşterilerin aylık gelirlerine en uygun şekilde düzenlenip, bütçeyi yormamaktadır.

Tatil Kredisi Başvurusu ve Detayları

Yapı Kredi Tatil Kredisi kampanyası için başvurular çeşitli kanallardan yapılabilinmektedir. Bunlar bankanın internet sitesi, sms ya da telefon bankacılığı kanalıdır. Bankanın internet sitesinden kredi başvurusu yapmak için kampanyanın yer aldığı ilgili sayfaya giriş yapılması, sms ile kredi başvurusu yapılması için ise cep telefonun mesaj kısmından aralarında bir boşluk bırakarak sırası ile T.C. kimlik numaranın ve aylık gelirin yazılması, sonrasında ise 4411’e mesaj atılması gerekmektedir. Ancak bunlar ön başvuru niteliği taşımaktadır. Kredinin onaylanması durumunda bireylerin istenilen belgeleri de tamamlayıp banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. İstenilen belgeler arasında; nüfus cüzdanının fotokopisi, gelir belgesi ve adresi gösteren belge bulunmaktadır. Gelir belgesi kişilerin çalışma durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Serbest meslek sahiplerinin son vergi levhalarının fotokopilerini, emeklilerin maaş cüzdanlarını, kira geliri olanların kira kontrat ya da gayrimenkul tapusunu getirmeleri gerekmektedir. Adres belgesi için ise ikametgah belgesi ya da son 3 aya ait olan elektrik, doğalgaz, su ya da telefon gibi faturaların getirilmesi istenmektedir.

Tatil Kredisi faiz oranları ise kişi özelinde değişiklik göstermektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol