Garanti Bankası 8. Defa Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası Seçildi!

Google Haberlere Abone Ol:

Dünyanın önde gelen finans dergileri arasında gösterilen Global Finance, Garanti Bankası’nı üst üste sekizinci defa Türkiye’nin En iyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçti!

Dünya genelinde önemli bir konumda bulunan ve önde gelen finans dergileri arasında gösterilen Global Finance dergisi, Garanti Bankası’nı, bu yıl sekizinci defa Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçtiğini duyurdu.

Dünya genelinde 94 farklı ülkede gerçekleştirilen En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası değerlendirmesinde, Global Finance dergisi bankaların ve kuruluşların sahip oldukları işlem hacimlerini, uluslararası düzeydeki faaliyet alanları, bankaların sahip oldukları müşteri hizmetlerini, rekabet edebilir düzeydeki fiyatlamalarını ve sahip olunan yenilikçi teknolojileri kriter olarak kabul ederek listeleme gerçekleştiriyor. Global Finance tarafından yapılan değerlendirmede, Garanti Bankası bu yıl da Türkiye’nin en iyi dış ticaret finansmanı bankası olarak seçildi. Bu ödül, 8 yıldır aralıksız bir şekilde Garanti Bankası’na veriliyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Garanti Bankası Lider Konumunu Sürdürecek!

Konu hakkında değerlendirmelerini ileten Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, Garanti Bankası’nın sahip olduğu müşteri odaklı yaklaşım ile birlikte dış ticaret finansmanı alanında uzun bir zamandır öncü bir konumda yer aldığını ve bu konumunu da sürdürmeye kararlı olduğunu ifade etti.

Açıklamalarında Global Finance Dergisi tarafından Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçilmekten dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Erbil, elde edilen ödülün dış ticaret konusunda sahip olunan uzmanlığı ve bankanın müşteri odaklı yaklaşımını, uluslararası finans otoriteleri tarafından da takdir edildiğinin bir göstergesi olduğunu ifade etti.

Erbil, Garanti Bankası’nın müşterilerinin dış ticaret işlemleri için önemli farklar yaratacak çözümleri hayata geçirmeye, müşteriler için en iyi fırsatları sunmaya ve sahip olunan işlerde değer yaratmaya devam edeceklerini ifade etti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...