Ana Sayfa Gündem Garanti Bankası 8. Defa Türkiye'nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası Seçildi!

Garanti Bankası 8. Defa Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası Seçildi!

-

Dünyanın önde gelen finans dergileri arasında gösterilen Global Finance, Garanti Bankası’nı üst üste sekizinci defa Türkiye’nin En iyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçti!

Dünya genelinde önemli bir konumda bulunan ve önde gelen finans dergileri arasında gösterilen Global Finance dergisi, Garanti Bankası’nı, bu yıl sekizinci defa Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçtiğini duyurdu.

Dünya genelinde 94 farklı ülkede gerçekleştirilen En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası değerlendirmesinde, Global Finance dergisi bankaların ve kuruluşların sahip oldukları işlem hacimlerini, uluslararası düzeydeki faaliyet alanları, bankaların sahip oldukları müşteri hizmetlerini, rekabet edebilir düzeydeki fiyatlamalarını ve sahip olunan yenilikçi teknolojileri kriter olarak kabul ederek listeleme gerçekleştiriyor. Global Finance tarafından yapılan değerlendirmede, Garanti Bankası bu yıl da Türkiye’nin en iyi dış ticaret finansmanı bankası olarak seçildi. Bu ödül, 8 yıldır aralıksız bir şekilde Garanti Bankası’na veriliyor.

Garanti Bankası Lider Konumunu Sürdürecek!

Konu hakkında değerlendirmelerini ileten Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, Garanti Bankası’nın sahip olduğu müşteri odaklı yaklaşım ile birlikte dış ticaret finansmanı alanında uzun bir zamandır öncü bir konumda yer aldığını ve bu konumunu da sürdürmeye kararlı olduğunu ifade etti.

Açıklamalarında Global Finance Dergisi tarafından Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçilmekten dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Erbil, elde edilen ödülün dış ticaret konusunda sahip olunan uzmanlığı ve bankanın müşteri odaklı yaklaşımını, uluslararası finans otoriteleri tarafından da takdir edildiğinin bir göstergesi olduğunu ifade etti.

Erbil, Garanti Bankası’nın müşterilerinin dış ticaret işlemleri için önemli farklar yaratacak çözümleri hayata geçirmeye, müşteriler için en iyi fırsatları sunmaya ve sahip olunan işlerde değer yaratmaya devam edeceklerini ifade etti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,413BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler