Ana SayfaGündemGaranti Bankası 8. Defa Türkiye'nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası Seçildi!

Garanti Bankası 8. Defa Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası Seçildi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Dünyanın önde gelen finans dergileri arasında gösterilen Global Finance, Garanti Bankası’nı üst üste sekizinci defa Türkiye’nin En iyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçti!

Dünya genelinde önemli bir konumda bulunan ve önde gelen finans dergileri arasında gösterilen Global Finance dergisi, Garanti Bankası’nı, bu yıl sekizinci defa Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçtiğini duyurdu.

Dünya genelinde 94 farklı ülkede gerçekleştirilen En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası değerlendirmesinde, Global Finance dergisi bankaların ve kuruluşların sahip oldukları işlem hacimlerini, uluslararası düzeydeki faaliyet alanları, bankaların sahip oldukları müşteri hizmetlerini, rekabet edebilir düzeydeki fiyatlamalarını ve sahip olunan yenilikçi teknolojileri kriter olarak kabul ederek listeleme gerçekleştiriyor. Global Finance tarafından yapılan değerlendirmede, Garanti Bankası bu yıl da Türkiye’nin en iyi dış ticaret finansmanı bankası olarak seçildi. Bu ödül, 8 yıldır aralıksız bir şekilde Garanti Bankası’na veriliyor.

Garanti Bankası Lider Konumunu Sürdürecek!

Konu hakkında değerlendirmelerini ileten Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, Garanti Bankası’nın sahip olduğu müşteri odaklı yaklaşım ile birlikte dış ticaret finansmanı alanında uzun bir zamandır öncü bir konumda yer aldığını ve bu konumunu da sürdürmeye kararlı olduğunu ifade etti.

Açıklamalarında Global Finance Dergisi tarafından Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçilmekten dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Erbil, elde edilen ödülün dış ticaret konusunda sahip olunan uzmanlığı ve bankanın müşteri odaklı yaklaşımını, uluslararası finans otoriteleri tarafından da takdir edildiğinin bir göstergesi olduğunu ifade etti.

Erbil, Garanti Bankası’nın müşterilerinin dış ticaret işlemleri için önemli farklar yaratacak çözümleri hayata geçirmeye, müşteriler için en iyi fırsatları sunmaya ve sahip olunan işlerde değer yaratmaya devam edeceklerini ifade etti.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.