Garanti Partners’in İlk Mezunlarından Paltio New York’a Ofis Açtı

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası tarafından hayata geçirilen girişim hızlandırma programı olan Garanti Partners’in ilk mezunlarından olan Poltio, New York’da ofisini açtı.

Garanti Bankası, Garanti Partners desteği vasıtasıyla ürün geliştirme sürecine destek olduğu, hem globalleşme, hem de büyüme noktasını odak olarak belirlemiş olan Poltio’nun, programa kabul edildikten sonra sahip olduğu ciroyu yüzde 119 oranında artırdığını ve 1 milyon Türk Lirası tutarında yatırım aldığını açıkladı.

Garanti Bankası’nın gerçekleştirdiği yazılı açıklamaya göre 2017 yılının Aralık ayında programını tamamlamış olan Poltio, temin ettiği 1 milyon Türk Lirası’na tekabül eden yatırım ile global düzeye ulaşırken, New York’ta Poltio Inc’yi kurdu. Şirket aynı zamanda ilk müşterisiyle de çalışmaya başladı.

Garanti Partners Girişimcilere ve KOBİ’lere Hizmet Veriyor

2014 yılında hayata geçirilmiş olan Poltio, bugüne kadar toplamda 16 milyon tekil kişi tarafından 200 milyon oy kullanıldığını ifade eden Garanti Bankası, Türkiye’nin en çok görüş bildirilen sosyal anket platformu olma başarısına kavuştu. Garanti Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamada görüşlerine yer veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran, Garanti Bankası’nın yeni iş kurmuş olan, yeterli sermayeye ulaşma ve fikrini anlatmak isteyenler için gerekli yöntemlere erişemeyen erken aşama girişimciler ve KOBİ’lere hizmet verdiklerini aktardı.

Garanti Partners’e kabul edilen, yeni kurulmuş olan, geniş bir etki alanına sahip olan, ortaya yüksek bir değer çıkartma potansiyeline ve yatırım alma potansiyeline sahip girişimler için bir yol haritası hazırlandığını, çalışma planı oluşturulduğunu ve insan kaynakları planlamasının yapıldığını ifade eden Onaran, Garanti Partners’te yer alan tüm girişimlerin elde ettikleri başarıların, diğer girişimlere örnek olmasını ve ilham kaynağı olmasının devam edeceğini ifade etti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.