Türkiye Finans Katılım Birçok Şehirde Banka Memuru Alımı Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından Türkiye’nin birçok şehrinde bireysel ve perakende bankacılık alanlarında bankacılık yetkilisi alımı gerçekleştirilecek.

Türkiye Finans Katılım Bankası banka memuru alımı yapacağı personel alım ilanı yayınladı. Banka tarafından açıklanan personel alım ilanında, iş başvurusunda bulunacak adayların üniversitelerde lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme  veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri veya Bankacılık/Finans bölümlerinden mezun olmuş kişilerin iş başvurusu yapmaları talep ediliyor.

İş başvurusunda bulunacak adayların 2 yıl bankalarda bireysel, işletme ya da perakende bankacılık bölümlerinde tecrübe sahibi olmaları talep edilirken, adayların BES Aracılık belgesi almış olmaları da önemseniyor. İngilizce bilen ve SPK Temel ya da İleri Düzey belgesine sahip olan adayların ön planda tutulacağını ifade eden Türkiye Finans Katılım Bankası, ekip çalışması ile uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip banka memuru adaylarının iş başvurusu yapmaları talep ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Banka memuru alımı iş ilanına başvuru yapacak olan adayların insan ilişkilerinde güçlü olmasına, kolay iletişim kurabilmesine, seyahat engelinin bulunmamasına, güleryüzlü olmasına önem veren Türkiye Finans Katılım Bankası, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olan ve bankanın misyonlarını ve vizyonlarını temsil edebilecek olmasına önem veriyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvurusu Detayları

Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasını talep eden Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye’nin başta Afyon, Ankara Antalya, Aksaray, Gaziantep, Isparta, Konya, Sivas şehirlerinde ikâmet eden banka personeli adaylarının, aşağıda yer alan banka personeli alım ilanı bağlantısı vasıtasıyla iş başvurusu yapmalarını bekliyor.

http://www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi-is-ilanlari-c4594-p29477/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.