Türkiye Finans Katılım Birçok Şehirde Banka Memuru Alımı Yapacak!

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından Türkiye’nin birçok şehrinde bireysel ve perakende bankacılık alanlarında bankacılık yetkilisi alımı gerçekleştirilecek.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından Türkiye’nin birçok şehrinde bireysel ve perakende bankacılık alanlarında bankacılık yetkilisi alımı gerçekleştirilecek.

Türkiye Finans Katılım Bankası banka memuru alımı yapacağı personel alım ilanı yayınladı. Banka tarafından açıklanan personel alım ilanında, iş başvurusunda bulunacak adayların üniversitelerde lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme  veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri veya Bankacılık/Finans bölümlerinden mezun olmuş kişilerin iş başvurusu yapmaları talep ediliyor.

İş başvurusunda bulunacak adayların 2 yıl bankalarda bireysel, işletme ya da perakende bankacılık bölümlerinde tecrübe sahibi olmaları talep edilirken, adayların BES Aracılık belgesi almış olmaları da önemseniyor. İngilizce bilen ve SPK Temel ya da İleri Düzey belgesine sahip olan adayların ön planda tutulacağını ifade eden Türkiye Finans Katılım Bankası, ekip çalışması ile uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip banka memuru adaylarının iş başvurusu yapmaları talep ediliyor.

Banka memuru alımı iş ilanına başvuru yapacak olan adayların insan ilişkilerinde güçlü olmasına, kolay iletişim kurabilmesine, seyahat engelinin bulunmamasına, güleryüzlü olmasına önem veren Türkiye Finans Katılım Bankası, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olan ve bankanın misyonlarını ve vizyonlarını temsil edebilecek olmasına önem veriyor.

İlgili:  Alternatif Bank, Alanında Uzman Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvurusu Detayları

Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasını talep eden Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye’nin başta Afyon, Ankara Antalya, Aksaray, Gaziantep, Isparta, Konya, Sivas şehirlerinde ikâmet eden banka personeli adaylarının, aşağıda yer alan banka personeli alım ilanı bağlantısı vasıtasıyla iş başvurusu yapmalarını bekliyor.

http://www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi-is-ilanlari-c4594-p29477/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.