Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Birçok Şehirde Banka Memuru Alımı Yapacak!

Türkiye Finans Katılım Birçok Şehirde Banka Memuru Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından Türkiye’nin birçok şehrinde bireysel ve perakende bankacılık alanlarında bankacılık yetkilisi alımı gerçekleştirilecek.

Türkiye Finans Katılım Bankası banka memuru alımı yapacağı personel alım ilanı yayınladı. Banka tarafından açıklanan personel alım ilanında, iş başvurusunda bulunacak adayların üniversitelerde lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme  veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri veya Bankacılık/Finans bölümlerinden mezun olmuş kişilerin iş başvurusu yapmaları talep ediliyor.

İş başvurusunda bulunacak adayların 2 yıl bankalarda bireysel, işletme ya da perakende bankacılık bölümlerinde tecrübe sahibi olmaları talep edilirken, adayların BES Aracılık belgesi almış olmaları da önemseniyor. İngilizce bilen ve SPK Temel ya da İleri Düzey belgesine sahip olan adayların ön planda tutulacağını ifade eden Türkiye Finans Katılım Bankası, ekip çalışması ile uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip banka memuru adaylarının iş başvurusu yapmaları talep ediliyor.

Banka memuru alımı iş ilanına başvuru yapacak olan adayların insan ilişkilerinde güçlü olmasına, kolay iletişim kurabilmesine, seyahat engelinin bulunmamasına, güleryüzlü olmasına önem veren Türkiye Finans Katılım Bankası, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olan ve bankanın misyonlarını ve vizyonlarını temsil edebilecek olmasına önem veriyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvurusu Detayları

Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasını talep eden Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye’nin başta Afyon, Ankara Antalya, Aksaray, Gaziantep, Isparta, Konya, Sivas şehirlerinde ikâmet eden banka personeli adaylarının, aşağıda yer alan banka personeli alım ilanı bağlantısı vasıtasıyla iş başvurusu yapmalarını bekliyor.

http://www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi-is-ilanlari-c4594-p29477/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,247TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.