Ziraat Bankası’nın Yeni Kredi Kartı Markası: Bankkart Combo!

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Ziraat Bankası’nın önümüzdeki y itibariyle yeni bir kredi kartını hizmete sunacağını duyurdu.

Ziraat Bankası, 2018 yılının Şubat ayı itibariyle, kendi kredi kartı markasını piyasaya sürmeye hazırlıyor. Debit kart ile kredi kartını tekbir kart vasıtasıyla buluşturmayı başaran Ziraat Bankası, yeni kartını tanıttı. Kart hakkında bilgiler veren Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, gelecekte Türkiye’de sadece 3 kredi kartı markası kalırsa, bu markalardan bir tanesinin Ziraat Bankası olacağını ifade etti.

Kurumsal Bankacılıkta Liderlik!

Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın gerçekleştirdiği açıklamada, Ziraat Bankası’nın sahip olduğu geniş müşteri tabanı, yaygın olan hizmet ağı, bankanın hem güçlü, hem de güvenilir imajı, sahip olunan rekabetçi konum, aktif büyüklük ve sermaye yapısının güçlü olması sebebiyle, Türkiye ekonomisine en çok katkı sunan, sunduğu katkıyı da her geçen gün artıran bir banka olduklarını ifade etti. Ziraat Bankası’nın son dönemlerde ağırlıklı olarak kurumsal alanda derinleştiğini ifade eden Aydın, kurumsal ürünler alanında da sektör liderliğine kavuşulduğunu, bireysel bankacılık için de mevcut büyüklüğün ve potansiyelin harekete geçirilmesi için çalışmalara başlandığını ifade etti.

Yeni Markayla Yola Devam!

Yaklaşık 10 yıldır Türkiye İş Bankası ile olumlu ve yüksek katma değer yaratan bir işbirliği yürütüldüğünü ifade eden Aydın, sahip olunan konum ile birlikte Ziraat Bankası’nın kendi markasını oluşturmanın gerekliği olduğunun farkında olduklarını, Ziraat Bankası olarak sahip olunan sektör liderliği alanlara rağmen, sadece kredi kartı alanında başarı gösterilemediğini, Ziraat Bankası’nın kendi kredi kartı markasını kullanması vasıtasıyla hedefin de Türkiye’de kullanılan 3 kredi kartından bir tanesi olma yönünde belirlendiğini ifade etti.

Yeni kredi kartı markasının adının Bankkart Combo olacağını ifade eden Aydın, debit kart ile kredi kartının birleştirildiğini, kartın POS’ta kullanıldığı anda hesap kartının mı kredi kartının mı kullanılacağının sorulacağını, vatandaşların dilediği kartı seçebileceklerini, platforma girmek isteyen diğer bankalar için sistemin açılacağını, markadan pay paylaşımı yapılacağını, birlikte geliştirmeye açık bir yapıda platformun kurgulandığını ifade etti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.