Kuveyt Türk Öğrenciliği Devam Eden Banka Personeli Alımı Yapacak!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, üniversite öğrencilerinden Çağrı Akademi’de istihdam edilmek üzere banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, mevcut kadrolarında istihdam etmek üzere banka personeli alımı gerçekleştirecek. Bankanın Ankara’da yer alan Bölge Müdürlüğü’nde istihdam edilecek olan adayların 2017 – 2018 eğitim öğretim döneminde, Ankara’da yer alan üniversitelerde en ikinci ya da üçüncü sınıflarda öğrenci olmaları ve haftada 25 saatlik çalışma vakti olanlar arasından tercih edileceği bildiriliyor.

Hem ara tatillerde, hem de yaz tatillerinde çalışmaya devam edebilecek adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, esnek çalışma saatleriyle uyumlu olunmasına, okul hayatıyla iş hayatının birlikte devam etmesine önem veriyor.

Adayların akademik alanda başarılı olmalarına da önem gösteren Kuveyt Türk Katılım Bankası, internet uygulamalarına hakim olunmasını önemsiyor. Takım çalışması ile uyumlu bir şekilde çalışma yapabilecek adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden banka,  adayları çağrı merkezi kadrosunda istihdam edecek.

Yapılacak İş ve İş Başvurusu Detayları

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından Çağrı Akademi’de istihdam edilecek olan banka personeli adaylarının, müşteriler tarafından iletilen tüm istekleri ve şikayetleri, telefon vasıtası ile kayıt altına almalarını, gerekli güvenlik kontrollerinin yapılması sonrasında müşteriler tarafından talep edilen şartların çerçevesinde tüm bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesini talep ediyor. İstihdam edilecek olan banka personellerinin, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek esasına bağlı olarak, sorunların çözümü için gerekli durumlarda sorunları ilgili bölümlere aktarabilmelerini talep ederken, aynı zamanda müşterilere banka tarafından sunulan ürün ve hizmet hakkında da bilgilendirme yapılmasını talep ediyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından 16 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla gerekli şartları sağlamanız halinde 16 Mart 2018 tarihine kadar banka personeli başvurusu yapabilirsiniz.

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-cagri-akademi-ankara-1960948

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.