Akbank’tan 350 TL Ödeme ile Kefilsiz Anında Kredi!

Akbank, müşterilerinden kredi başvurusu için gelir belgesi ya da kefil talep etmeden, hayat sigortasının yapılmasını zorunlu tutmadan, tüm acil bireysel harcamaları için finansman desteği sunuyor.

Akbank, müşterilerinden kredi başvurusu için gelir belgesi ya da kefil talep etmeden, hayat sigortasının yapılmasını zorunlu tutmadan, tüm acil bireysel harcamaları için finansman desteği sunuyor.

Anında ihtiyaç kredisi kapsamında Direkt Kredi Kampanyası düzenleyen Akbank, uygun faiz oranları uyguluyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,66’dan başlayıp, hem kişiler için düzenlenen kredinin geri ödeme planlarına göre hem de sigortanın yapılıp yapılmamasına göre farklılık gösteriyor.

Yüzde 1,66’dan Başlayan Faiz Oranları!

Sigorta yaptırmak isteyenler için uygulanan faiz oranları yüzde 1,68 ve yüzde 1,66 oranındadır. Yüzde 1,68 12 aya kadar olan ödemelerde, yüzde 1,66 ise 12 aydan 48 aya kadar olan ödemelerde uygulanmaktadır.

Sigorta yaptırmak istemeyenler için uygulanan faiz oranları ise yüzde 1,75 ile yüzde 1,73’tür. Yine benzer şekilde yüzde 1,75 12 aya kadar olan ödemelerde, yüzde 1,73 ise 12 ile 48 ay arasındaki ödemelerde uygulanmaktadır. Piyasada meydana gelen faiz hareketlenmelerinden kredi faizleri etkilenmemektedir. Ancak bankanın kişi özelinde değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Akbank Direkt Kredi Kampanyası başvurusu bankanın internet sitesi ile mobil ve internet bankacılığı kanallarından yapılmaktadır. Kampanya dahilinde 30 bin TL’ye kadar kredi desteği veren banka, krediyi onaylaması halinde müşterilerinin hesaplarına kredilerini anında yatırmaktadır.

10.000 TL Direkt Kredi ve Ödeme Planı

10 bin TL tutarında Akbank Direkt Kredi Kampanyasından temin etmek isteyen kişiler için 4 yıl vadeli ödeme planı düzenlendiği zaman kişiler sigorta yaptırmak isterlerse ödemeleri gereken aylık kredi taksidi 352,49 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı yüzde 27,091 olmaktadır. Sigorta yaptırmak istemeyenlerin aylık ödemeleri gereken taksit tutarı 331,08 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı 28,3559 olmaktadır. Kredi tahsis ücreti ise 52,50 Türk Lirasına tekabül etmektedir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.