Ana SayfaKredilerZiraat Bankası'ndan 3 Ayda Bir Ödemeli 30.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası’ndan 3 Ayda Bir Ödemeli 30.000 TL İhtiyaç Kredisi!

-

Ziraat Bankası, müşterilerinin çeşitli bireysel harcamalarına yönelik uygun ödeme planları ile ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Ziraat Bankası’nın düzenlediği ihtiyaç kredisinin azami vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. 48 aydan daha uzun süreli ödeme planı düzenlenmemektedir. İhtiyaç kredisi faiz oranları ile yüzde 1,27’dir. Banka sabit faizli kredi imkanı sağlamaktadır. Yani temin edilen kredi tutarı, düzenlenen kredi geri ödeme planı yahut piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden kredi faizleri etkilenmemektedir. Ancak kredi başvurusu değerlendirmesi sonrasında banka müşteri özelinde değişiklik yapabilmektedir.

Avantajlı ödeme planları sunan banka, hem her ay eşit tutarlı ödeme planları hem de 3 ayda bir ödemeli planlar hazırlayıp sunmaktadır. Müşteriler kendilerine en uygun ihtiyaç kredisi ödeme planını seçebilmektedirler.  Kredi için şahsi yahut maddi olarak teminat istenmektedir. Ayrıca ödeme süresi boyunca da hayat sigortasının yapılması istenmektedir.

Kredi başvurusunda da çeşitli imkanlar sağlayan banka, nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi haricinde belge talep etmemektedir. Bireyler hem banka şubelerinden hem de şubelere gitmeden başvurularını yapabilmektedirler. Anında kredi başvurusu için ATM’ler, mobil ve internet bankacılığı, bankanın internet sitesi ve Çağrı merkezi kanalları kullanılabilinmektedir.

30.000 TL İhtiyaç Kredisi

Söz konusu ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 48 aya kadar varan ödeme planı ile 30 bin TL finansman temin eden kişilerin aylık ödemeleri gereken kredi taksit miktarı 885,77 Türk Lirası, toplam ödemeleri gereken tutar ise 42 bin 517,02 Türk Lirası olmaktadır. Bu kredi 3 ayda bir ödemeli tercih edildiği zaman taksit 2 bin 657,31 Türk Lirası olmaktadır. 30 bin TL için 150 Türk Lirası tahsis ücreti alınmaktadır. Sigorta ödemeleri kişilerin demografi bilgilerine göre değişmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler