Anasayfa Gündem Garanti Bankası Nakit Yönetim Birimine Uluslararası Ödül!

Garanti Bankası Nakit Yönetim Birimine Uluslararası Ödül!

Garanti Bankası, dünyanın önde gelen finans dergileri arasında yer alan Global Finance tarafından, hazine ve nakit yönetim bankaları kategorisinde Türkiye’nin en iyi nakit yönetimi hizmeti sunan bankası olarak seçildi.

Dünyanın önde gelen finans dergileri arasında yer alan Global Finance tarafından gerçekleştirilen araştırmada, “En İyi Hazine ve Nakit Yönetimi Bankaları” kategorisinde Garanti Bankası, Türkiye’nin en iyi nakit yönetimi hizmeti veren bankası olarak seçildi.

Garanti Bankası tarafından gerçekleştirilen yazılı açıklamada, ilgili kategoride Garanti Bankası üç yıl üst üste Türkiye’nin en iyisi seçilirken, nakit yönetimi konusundaki başarının uluslararası düzeyde bir kez daha ispatlandığı ifade edildi.

Birçok Kriterde Öncü Banka

Bankanın nakit yönetim birimi, sunduğu ürün çeşitliliği ve sahip olduğu pazar payı gibi birçok kriter eşliğinde yapılan değerlendirmede, tedarik zinciri, tahsilat, ödeme çözümleri gibi birçok alanda verdiği hizmet sayesinde Türkiye’nin en iyisi seçilmeyi haketti.

Garanti Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, uluslararası düzeyde Garanti Bankası’nın önemli ödülleri hak ettiğini, Türkiye’de nakit yönetimi alanındaki en iyi bankanın Garanti Bankası olduğunun, uluslararası düzeyde bir kez daha ispatlandığını ifade etti.

Nakit Yönetim Birimi’nin Garanti Bankası’nda yaklaşık 20 yıl önce kurulduğunu ifade eden Erbil, bu alanda verilen hizmet ile birçok ilke imza attıklarını, Nakit Yönetimi alanında Türkiye’nin öncü bankaları arasında yer aldıklarını, alınan bu ödülden de son derece memnun olduklarını ifade etti.

Nakit yönetimi alanında Garanti Bankası tarafından sunulan hizmetleri geliştirmeye devam edeceklerini ifade eden Erbil, farklı alandaki birçok müşterinin ihtiyaçlarına uygun olan çözümler ile birlikte, en iyisi olarak konumlanmaya ve müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceklerini ifade etti.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

four × 2 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,792BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,026TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,566TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler