T-Bank Risk Yönetim Yetkilisi Kadrosuna Personel Alımı Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

T-Bank (Turklanbank), Risk Yönetim Yetkilisi kadrosu için banka personeli alım ilanı yayınladı.

T-Bank tarafından yayınlanan banka personeli alım ilanında, bankanın kültür ve misyonuna hakim olan adayların iş başvurusu yapmaları talep ediliyor. Banka; kurumu değerli kılanların çalışanlar olduğuna inanmasına önem veren banka, kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedefleyen, eğitim yatırımları gerçekleştirmiş olan, butik yapılanma sistemi sayesinde iş süreçlerini verimli olarak yönetebilecek, kurum içi iletişimi etkin bir şekilde gerçekleştirebilen, sosyal etkinlikler sayesinde iş dışında da bağlantı kurabilen, deneyimli, uzmanlaşmış ve dinamik bir ekibin parçası olmak isteyen adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan T-Bank Genel Müdürlüğü’nde Risk Yönetim Bölümü’nde yetkili olarak istihdam edilecek olan adayların üniversitelerin mühendislik, işletme, iktisat, matematik, istatistik, ekonometri gibi bölümlerden mezun olmaları önemseniyor.

Adaylarda Aranan Özellikler

Banka iş ilanına başvuruda bulunacak olan adayların 2 yıla kadar bankacılık deneyimi sahibi olmalarına önem veren banka, aynı zamanda gelişmiş raporlama ve sunum yetenekleri olmasına, takım çalışması ile uyum sağlanabilmesine, çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmasına önem veriyor. SQL, SAS gibi programların etkin bir şekilde kullanılmasını da önemseyen banka, MS Office programlarından Excel’in üst düzey bilgisine sahip olunmasını, analitik düşünme, neden – sonuç ilişkisi kurma, sonuç odaklı çalışma, problem çözme ve sorumluluk sahibi olma gibi konularda da yetenekli olunmasını önemsiyor.

İlginizi Çekebilir:  Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Alımı Yapacak!

İşe alım gerçekleştirilecek olan adayların kredi başvuruları için risk ölçülmesi ve derecelendirme modellerinin kurularak, geliştirilmesi konularında çalışma yapılmasını talep ederken, aynı zamanda Risk Yönetimi alanındaki güncellenen politika, yönetmelik gibi alanları da sürekli olarak takip edebilecek kişilerin başvuruda bulunmasını talep ediyor.

T-Bank tarafından 7 Şubat 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 27 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/t-bank-risk-yonetimi-yetkilisi-1969994

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…