T-Bank Risk Yönetim Yetkilisi Kadrosuna Personel Alımı Yapacak!

T-Bank (Turklanbank), Risk Yönetim Yetkilisi kadrosu için banka personeli alım ilanı yayınladı.

T-Bank tarafından yayınlanan banka personeli alım ilanında, bankanın kültür ve misyonuna hakim olan adayların iş başvurusu yapmaları talep ediliyor. Banka; kurumu değerli kılanların çalışanlar olduğuna inanmasına önem veren banka, kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedefleyen, eğitim yatırımları gerçekleştirmiş olan, butik yapılanma sistemi sayesinde iş süreçlerini verimli olarak yönetebilecek, kurum içi iletişimi etkin bir şekilde gerçekleştirebilen, sosyal etkinlikler sayesinde iş dışında da bağlantı kurabilen, deneyimli, uzmanlaşmış ve dinamik bir ekibin parçası olmak isteyen adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan T-Bank Genel Müdürlüğü’nde Risk Yönetim Bölümü’nde yetkili olarak istihdam edilecek olan adayların üniversitelerin mühendislik, işletme, iktisat, matematik, istatistik, ekonometri gibi bölümlerden mezun olmaları önemseniyor.

Adaylarda Aranan Özellikler

Banka iş ilanına başvuruda bulunacak olan adayların 2 yıla kadar bankacılık deneyimi sahibi olmalarına önem veren banka, aynı zamanda gelişmiş raporlama ve sunum yetenekleri olmasına, takım çalışması ile uyum sağlanabilmesine, çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmasına önem veriyor. SQL, SAS gibi programların etkin bir şekilde kullanılmasını da önemseyen banka, MS Office programlarından Excel’in üst düzey bilgisine sahip olunmasını, analitik düşünme, neden – sonuç ilişkisi kurma, sonuç odaklı çalışma, problem çözme ve sorumluluk sahibi olma gibi konularda da yetenekli olunmasını önemsiyor.

İşe alım gerçekleştirilecek olan adayların kredi başvuruları için risk ölçülmesi ve derecelendirme modellerinin kurularak, geliştirilmesi konularında çalışma yapılmasını talep ederken, aynı zamanda Risk Yönetimi alanındaki güncellenen politika, yönetmelik gibi alanları da sürekli olarak takip edebilecek kişilerin başvuruda bulunmasını talep ediyor.

T-Bank tarafından 7 Şubat 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 27 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

http://www.kariyer.net/is-ilani/t-bank-risk-yonetimi-yetkilisi-1969994

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.