Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB, Makine Mühendisi Alımları Yapacak! Son Başvuru: 5 Nisan 2018!

TEB, Makine Mühendisi Alımları Yapacak! Son Başvuru: 5 Nisan 2018!

-

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bankanın teknik departmanında görevlendirmek için alanında deneyimli olan banka personel alımları yapacak.

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş adayların banka iş başvurusu yapmalarını isteyen banka, tüm adayların alanlarında en az 5 sene deneyimli olmalarını, MS Office ile Autocad programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını istemektedir.

TEB Makine Mühendisi Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanına ilişkin olarak tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını istenip, önceki dönemlerinde kurumsal şirketlerde, özellikle de bankacılık, market, perakende mağazacılık ve benzeri gibi şubeli yapılarda görev almış olmaları, ısıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat, yangın tesisatı gibi konularda deneyimli olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak adayların hem yazılı hem de sözlü iletişim kuvvetlerinin kuvvetli olmasını isteyen TEB, ilgili yönetmelik, mevzuat ve standartların bilinmesini, üst yapı dekorasyon tecrübesinin olmasını, teknik bütçe yönetimi ile bakım planlamasına hakim olunmasını,aynı zamanda iş sağlığı ile güvenliğe ilişkin mevzuatlara da hakim olunmasını istemektedir.

Bina yönetim ve işletim konularında deneyimli olan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacak olup, tüm adayların organizasyon ve planlama yeteneklerinin gelişmiş olması, sürekli iyileştirme ve performans odaklı çalışmaları, motivasyonlarının daima yüksek, her zaman dinamik, her zaman pozitif ve katılımcı, ekip çalışmalarında da başarılı olmaları istenmektedir.

Son Başvuru: 5 Nisan!

Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek adayların banka iş başvurusu yapmasını isteyen banka, tüm adayların aktif olarak araç kullanabilmelerini, seyahat engellerinin bulunmamasını, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmalarını istenmektedir. Adaylar esnek çalışma saatlerinde istihdam edilecek olup, bu çalışma şekline de uyumlu olmaları istenmektedir. İş ilanına son başvuru tarihi ise 5 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-makine-muhendisi-1975264?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler