ING Bank, En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

ING Bank, İstanbul’daki şubelerinde sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek üzere en az ön lisans mezunu banka personel alımları yapacak.

ING Bank, İstanbul’daki şubelerinde sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek üzere en az ön lisans mezunu banka personel alımları yapacak.

Mobil Satış Yönetimi Yetkili Yardımcısı alımları yapacak olan ING Bank, banka iş başvurusu yapacak adayları finans departmanında istihdam edecektir.

ING Bank Personel Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların ön lisans ya da lisans programlarından mezun olmaları istenmektedir. Okulu yeni biten, bankacılık sektöründe deneyimi olmayan adayların iş başvuruları da değerlendirilecektir.

30 yaşından az olan adayların başvuru yapmasını isteyen ING Bank, tüm adayların her zaman dinamik, aktif, enerjik, motivasyonlarının daima yüksek, güler yüzlü ve pozitif olmalarını istemektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenip, tüm adayların her zaman sosyal, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin son derece kuvvetli, ikna yeteneklerinin gelişmiş, ekip çalışmalarına uyumlu, ekip çalışmalarında başarılı, müşteri ve sonuç odaklı çalışabilecek olmaları istenmektedir.

Kariyer Hedefi Olanlar için

Bankacılık sektörünün saha satış yöneticiliği ile şube bankacılığı pozisyonlarında kariyer hedefi olan adayların başvuru yapması istenip, sorumluluk sahibi olunmasını, alınan sorumlulukları zamanında ve eksiksiz yerine getirilmesini, işe ulaşım problemi yaşamamalarını, her zaman bir adım önde olmalarını, başkalarına yardım etmeyi sevmelerini istenmektedir.

İlgili:  Yapı Kredi Bankası Performans Yönetimi Uzmanı Alımları Yapıyor!

Adaylar İstanbul’da istihdam edileceklerdir. Bu nedenle de adayların bu lokasyonda ikamet ediyor ya da işe alımdan sonra İstanbul’da ikamet etmeye uygun olmaları istenmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 15 Nisan2018

Banka personel alımları için başvurular 15 şubat tarihinde başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 15 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-mobil-satis-yonetimi-yetkili-yardimcisi-1984968?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.