ING Bank, En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, İstanbul’daki şubelerinde sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek üzere en az ön lisans mezunu banka personel alımları yapacak.

Mobil Satış Yönetimi Yetkili Yardımcısı alımları yapacak olan ING Bank, banka iş başvurusu yapacak adayları finans departmanında istihdam edecektir.

ING Bank Personel Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların ön lisans ya da lisans programlarından mezun olmaları istenmektedir. Okulu yeni biten, bankacılık sektöründe deneyimi olmayan adayların iş başvuruları da değerlendirilecektir.

30 yaşından az olan adayların başvuru yapmasını isteyen ING Bank, tüm adayların her zaman dinamik, aktif, enerjik, motivasyonlarının daima yüksek, güler yüzlü ve pozitif olmalarını istemektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenip, tüm adayların her zaman sosyal, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin son derece kuvvetli, ikna yeteneklerinin gelişmiş, ekip çalışmalarına uyumlu, ekip çalışmalarında başarılı, müşteri ve sonuç odaklı çalışabilecek olmaları istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Kariyer Hedefi Olanlar için

Bankacılık sektörünün saha satış yöneticiliği ile şube bankacılığı pozisyonlarında kariyer hedefi olan adayların başvuru yapması istenip, sorumluluk sahibi olunmasını, alınan sorumlulukları zamanında ve eksiksiz yerine getirilmesini, işe ulaşım problemi yaşamamalarını, her zaman bir adım önde olmalarını, başkalarına yardım etmeyi sevmelerini istenmektedir.

Adaylar İstanbul’da istihdam edileceklerdir. Bu nedenle de adayların bu lokasyonda ikamet ediyor ya da işe alımdan sonra İstanbul’da ikamet etmeye uygun olmaları istenmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 15 Nisan2018

Banka personel alımları için başvurular 15 şubat tarihinde başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 15 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-mobil-satis-yonetimi-yetkili-yardimcisi-1984968?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.