Ana Sayfa Banka İş İlanları Şekerbank, Eğitim Uzmanı Alımları Yapacak!

Şekerbank, Eğitim Uzmanı Alımları Yapacak!

-

Şekerbank, İstanbul’daki şubelerinde Uzman pozisyonda görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Eğitim Uzmanı alımı yapacak olan Şekerbank, banka iş başvurusunda bulunacakların  en az üniversite mezunu olmalarını istemektedir.

Şekerbank Personel Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların söz konusu alanda en az 2 sene deneyim sahibi olmaları istenmektedir.

Üniversiteleri Bilgisayar ve Öğretim Teknolojisi bölümlerinden mezun olan adayların başvurularını banka ön değerlendirmeye alacaktır.

Adobe Illustrator, Flash, HTML5 uygulamalarından en az 2 tanesinin kullanılabilinmesi, Camtasia , Movie Maker ve benzeri gibi video ve sunum hazırlama programları hakkında bilgi sahibi olunması, e-eğitim ve video eğitim içerik tasarımı ile video üretimi konusunda da tecrübeli olunması istenmektedir.

Banka iş başvurusunda bulunacak erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları istenip, tüm adaylar sürekli ve tam zamanlı istihdam edileceklerdir.s

Eğitim Uzmanlığı Detayları

Adaylar, banka içinde Eğitim Yönetim Sisteminin (LMS) yönetilmesi ve tüm bu süreçlerinin kontrollerinin sağlanmasını, iş kolları ile beraber eğitim içeriklerinin hazırlanmasını, bunların tasarımlarının yapılmasını, e-öğrenme ve video içeriklerinin üretilmesinin sağlanmasını, eğitim kullanım raporlarının düzenli olarak takiplerinin yapılması ile bunların raporlanmasını, eğitim ve Intranet Portalı içeriklerinin güncelliğini sağlanmasını, iletişim çalışmalarının yapılması ile birlikte eğitim videolarının çekilmesi, animasyonlarının senkronizasyonları ile kurgularının yapılması, e-eğitimle etkinliklerinin değerlendirilmesinin yapılması, yeniliklerinin takip edilmesi görevleri yapılacaktır.

Bu görevlere ilişkin olarak da tüm adayların her zaman müşteri ve sonuç odaklı çalışmaları, banka misyon ve vizyonunu temsil edebilmeleri, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması istenmektedir.

Banka İş Başvurusu Ne Zaman Son?

Başvurular 16 Şubat günü başlamış olup, son başvuru 18 Mart olarak belirlenmiştir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-egitim-uzmani-1963039?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,416BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,415TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler