Ana Sayfa Krediler Fibabanka'dan Anında, Kefilsiz 10 Yıl Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!

Fibabanka’dan Anında, Kefilsiz 10 Yıl Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!

-

Fibabanka, yüzde 1,25’ten başlayan faiz ve 120 aya varan ödeme seçeneği ile Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası düzenlendi.

Fibabanka konut kredisi kampanyasından uygulanana faiz oranları alınan kredi için düzenlenen geri ödeme planlarına göre farklılık göstermektedir. 60 aya kadar ola ödeme planlarında yüzde 1,25 oranında faiz uygulanırken, 60 aydan 120 aya kadar olan ödeme planlarında ise yüzde 1,35 oranında faiz uygulanmaktadır.

10 Yıl Vadeli, Kefilsiz Konut Kredisi

10 yıl vadeli konut kredisi desteği ile herkesin ev hayalini gerçekleştirmeyi planlayan Fibabanka, 250 bin Türk Lirasına kadar kredi vermektedir. Kredi sadece TL cinsinden kullandırılıp, gerçek kişiler tarafından kullanıldığı zaman BSMV ile KKDF ödemesi yapılmamaktadır. En uygun konut kredisi ödeme planlarını hazırlayan banka, müşterilerinin sabit faizli kredilerde erken ödeme talep etmeleri halinde ana para tutarının yüzde 2’si kadar erken kredi ödeme ücreti tahsil etmektedir. Ayrıca satın alınacak olan konutun ipoteği alınıp, kefil istenmemektedir. Ancak bankanın kefil isteme hakkı bulunmaktadır.

Anında Kredi Başvurusu İmkanı

Fibabanka Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyasından yararlanmak isteyenlerin ön başvurularını yani kredilerinin onaylanıp onaylanmayacağını banka şubelerine kadar gitmeden, bankanın internet sitesinde kampanyanın yer aldığı sayfadan kredi başvuru formunu doldurarak yapmaları mümkündür.

Kredinin onaylanması durumunda sigorta yapılması zorunlu olup, kredi tutarının en fazla binde beşi kadar tek seferlik tahsis ücreti alınmaktadır. Aynı zamanda ekspertiz ücreti alınmaktadır. Satın alınacak ev kapsamında en fazla ne kadarlık kredi verileceği ekspertiz raporu oluşturularak belirlenir ve  ortalama ücreti ise 611 TL’ye tekabül etmektedir.  İpotek tesis ücreti ise 156,9 TL’dir. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına sigorta masrafları dahil edilmeden hesaplamalar yapılmaktadır. Hayat sigortası ödemesi ise 45 yaşında olan erkek bir birey için ortalama 429 TL ile 741 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,415BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler