Garanti Bankası Çağrı Merkezi Personeli Alımı Yapacak!

Garanti Bankası tarafından yayınlanan banka personeli alım ilanında, bankanın Çağrı Merkezi Birimi’nde görevlendirmek üzere banka personeli alımı gerçekleştirileceği belirtildi.

Garanti Bankası tarafından yayınlanan banka personeli alım ilanında, bankanın Çağrı Merkezi Birimi’nde görevlendirmek üzere banka personeli alımı gerçekleştirileceği belirtildi.

Garanti Bankası, Telefon Bankacılığı vasıtasıyla bankacılık hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşteriler için taleplerin alınması, alınan taleplere göre işlemlerin gerçekleştirilmesi, aynı zamanda müşterilere uygun olan ürünlerin satışlarının yapılması alanlarında istihdam edilmek üzere banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Çağrı Merkezi Birimi’nde istihdam edilecek olan adaylar, Garanti Bankası’nın kadrolu çalışanı olmak ile birlikte, yükselme şansını elinde bulundurarak, bankanın hem Genel Müdürlük’e bağlı diğer birimlerinde, hem de bankaya ait şubelerdeki kadrolara atanabilecekler.

İş başvurusu aşamasında belirtilen bilgiler doğrultusunda kriterlere uygun olan adayları E-Posta ve SMS yolu ile banka sınavına davet edecek olan Garanti Bankası, başarı gösteren adayları istihdam edecek.

Garanti Bankası Banka Sınavı Katılma Şartları

Adayların lisans bölümlerinden, yüksek okul bölümlerinden mezun olmalarına ya da son sınıflarda öğrenci olmalarına önem veren Garanti Bankası, banka sınavı tarihi itibariyle 30 yaşının aşılmamış olmasına da önem veriyor. İstihdam edilecek olan adayların İstanbul’da ikâmet etmesine de özen gösteren banka, askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az iki yıl tecilli olmasına önem veriyor. Haftanın 5 günü 09.00 – 18.00 saatleri arasında çalışabilecek olan banka personeli adaylarının banka iş başvurusu yapmasını talep eden Garanti Bankası, iletişim becerileri kuvvetli olan, ikna kabiliyeti gelişmiş olan, satış yapma konusunda da isteği bulunan kişilerin iş başvurularını bekliyor.

İlgili:  Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Garanti Bankası tarafından 19 Şubat 2018 tarihinde güncellenen banka personeli alım ilanına, gerekli şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 2 Nisan 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-is-ilani/373697

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.