Albaraka Türk, Türkiye Geneli Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru: 30 Mart!

Albaraka Türk Katılım Bankası, sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek üzere Türkiye geneli banka personel alımları yapacak.

Albaraka Türk Katılım Bankası, sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek üzere Türkiye geneli banka personel alımları yapacak.

Albaraka Türk Personel Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanı kapsamında banka ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık pozisyonları değerlendirmek isteyenlerin başvuru yapmasını istemektedir. Adayların çalışmak istediklerini alanı ve bilgi sahibi oldukları program, dil ve benzeri gibi detayları CV’lerinde belirtmeleri istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak adayların en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir. Üniversiteden mezun olunan alan belirtilmeyip, çalışılmak istenen pozisyona uygun olması istenmektedir.

28 yaş ve altında bulunan adayların iş başvurusu yapmaları istenmektedir. Ancak bankacılık sektöründe önceki dönemlerinde çalışmış, deneyim sahibi olmuş adaylar için yaş kriteri belirlenmemiştir. Tüm adayların insan ilişkilerinin güçlü, iletişimlerinin son derece iyi, ekip çalışmalarında başarılı, sorumluluk bilinci gelişmiş, sorumlulukları zamanında, eksiksiz ve tam bir şekilde yerine getirmeleri istenmektedir.

Analitik düşünme yeteneği gelişmiş adayların CV bırakmalarını isteyen Albaraka Türk Katılım Bankası, iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmalarını istemektedir. Askerliğini yapmamış erke adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

İlgili:  TEB Finansman AŞ., Destek Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Katılım bankacılığı sektöründe çalışmak isteyen, bu sektörde kariyer hedefi olanların başvuru yapması istenip, tüm adayların faizsiz bankacılık mevzuatlarına hakim olması istenmektedir. Adaylardan alanları için deneyimlilik aranmamaktadır. Deneyimsiz adayların başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 30 Mart 2018!

Başvurular 21 Şubat tarihinde başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 30 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra ise banka CV’leri inceleyip, açık pozisyon olması halinde de uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-tum-turkiye-1957725?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.