Anasayfa Gündem Türkiye İş Bankası’na Özel Bankacılık Alanında 2 Yeni Ödül!

Türkiye İş Bankası’na Özel Bankacılık Alanında 2 Yeni Ödül!

Türkiye İş Bankası, Özel Bankacılık alanında Euromoney’den iki farklı ödül aldı.

Euromoney tarafından gerçekleştirilen “Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi” araştırmasında Türkiye İş Bankası’na iki farklı ödül verildi. İş Bankası, hem Yatırım Bankacılığı Hizmetleri kategorisinde, hem de Varlık Yönetimi Tavsiyesi ve Fonları kategorisinde Türkiye’nin en iyi bankası seçildi.

İş Bankası’ndan Özel Bankacılık’a Özel 14 İhtisas Şubesi!

Alınan ödüller hakkında Türkiye İş Bankası cephesinden yapılan açıklamada özel bankacılık müşterilerine yönelik olarak 14 adet ihtisas şubesinin tasarlandığını, bu şubelerde profesyonel kadrolar ve üst düzey standartlar eşliğinde her müşteriye özel olarak finansal çözümler sunulduğu ifade edildi.

İş Bankası’nın Özel Bankacılık için tasarladığı 14 adet şubesinde her müşterinin risk profillerine uygun olarak yapılandırılması gerçekleştirilmiş ürünler ve geniş yatırım seçeneklerine rahatlıkla erişebildiğini, İş Portföy tarafından sunumu gerçekleştirilen portföy yönetimi hizmetin de faydalanabildikleri ifade edildi.

Finansal piyasalarda mevcut olan tüm fırsatların hem kolay, hem de güvenli bir şekilde İş Bankası Özel Bankacılık vasıtası ile değerlendirilebildiğinin ifade edildiği açıklamada, yatırımlarını belirli bir büyüklüğe ulaştırmayı başaran, aynı zamanda güvenilir ve gelecek nesiller için de fayda sağlayacak bir servet yönetimi imkânının elde edilmesi konusunda İş Portföy Yönetimi aracılığı ile Özel Fon kuruluşu hizmetinin de sunulduğu ifade edildi.

Ödül Töreni Londra’da Düzenlendi

Türkiye İş Bankası’na Euromoney tarafından uygun görülen Yatırım Bankacılığı Hizmetleri ve Varlık Yönetimi Tavsiyesi ve Fonları kategorileri için birincilik ödülleri Londra’da düzenlenen tören ile takdim edildi.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

20 + sixteen =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,768BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,054TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,567TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler