Aktif Bank’ın Yeni Markası Girişimcilere Destekler Sunacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Aktif Bank Genel Müdürü Serdar Sümer tarafından yapılan açıklamada, Türkiye’de 10 girişimden sadece 1 tanesinin yoluna devam edebildiğini, bu bağlamda girişimcilere hem danışmanlık, hem de finansal destek ihtiyacının karşılanması için İnovaban’ı kurduklarını ifade etti.

Aktif Bank Genel Müdürü Serdar Sümer tarafından yapılan açıklamada banka olarak gerçekleştirdikleri araştırmalarda Türkiye’de her 10 girişimden sadece 1 tanesinin çalışmalarına devam edebildiğini, bu veriler ışığında KOBİ’ler ve girişimler için hem danışmanlık, hem de finans desteğinin sunulması için İnovaban’ı hayata geçirdiklerini, İnovaban sayesinde 5 yılda yaklaşık 20 bin KOBİ’ye ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti.

Ticaret ve iş dünyaısnda ortaya çıkabilecek başarısızlıkları önlemek, girişimcilere ve KOBİ’lere hem danışmanlık, emde finansal destek sunmak amacı ile İnovaban’ı kurduklarını ifade eden Sümer, basın toplantısında Sistem Global Danışmanlık Kurucu Ortağı Hüseyin Karslıoğlu ve İnovaban Genel Müdürü Kazım Acatay ile birlikte açıklamalarda bulundu.

Türkiye’de Girişimlerin Sadece Yüzde 10’u Yoluna Devam Edebiliyor!

İnovaban’ın hedef kitlesinin hem inovasyon, hem de Ar-Ge potansiyeline sahip olan tüm KOBİ’leri ve girişimcileri kapsadığını dile getiren Sümer, İnovaban’ın KOBİ’lerin iç işlerinde zorlandığı detayları kolaylık sunacağını vurguladı. Türkiye ekosisteminde birçok girişimin ve fikin yanlış yönlendirmeler, tecrübe eksikliği ve yetersiz finansmanlar sebebiyle beklenilen başarıya yaklaşamadığının altını çizen Sümer, yapılan araştırmaya göre her 10 girişimden sadece 1 tanesinin yoluna devam edebildiğini, bu yüzden İnovaban’ı kurduklarını ifade etti.

Açıklamalarında İnovaban’ın işeyişi hakkında da bilgi paylaşımında bulunan Sümer, temel olarak firmanın analizinin gerçekleştirilmesi sonrasında firma için kamu kaynaklı teşviklerin yakından takip edilmesinin sağlanacağını, ikinci adımda fikri haklar için risklerin minimalize edilmesi yönünde çalışmaların olacağını, globalleşme hedefinde hukuki sözleşmelerin düzenlenmesi için İnovaban’ın aracılık edeceğini ifade etti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.