Burgan Bank En Az Önlisans Mezunu Şube Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak! Son 2 Gün!

Burgan Bank, bazı şubelerinde görevlendirmek üzere en az önlisans mezunu gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

Burgan Bank, bazı şubelerinde görevlendirmek üzere en az önlisans mezunu banka gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

Merkezi Kuveyt’te yer alan ve 38 yıldır elde ettiği bankacılık deneyimi ile birlikte Türkiye dahil olarak beş farklı ülkede bankacılık hizmeti sunan Burgan Bank, ortaya çıkarttığı yeni ürünler, yeni hizmetler ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

Burgan Bank tarafından İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde yer alan şubesinde görevlendirmek üzere gişe yetkilisi alımı gerçekleştirilecek. İş başvurusu yapacak olan adayların en az iki yıllık yüksekokullardan mezun olmasını önemseyen banka, dört yıllık lisans mezunu olan adayları ön planda tutacağını ifade ediyor. İş başvurusu yapacak adayların en az bir yıllık da şube gişe bölümü deneyimine sahip olması önemseniyor.

Banka personeli alım ilanına başvuruda bulunacak olan adayların hem sahte para, hem de temel bankacılık eğitimi almış olmalarını önemseyen Burgan Bank, cari hesap işlemleri ve bağlı mevzuat konusunda işe alım yapılacak adayların bilgili ve donanımlı olmalarına da özen gösteriyor.

Banka İş Başvurusu Detayları

İş başvurusu yapacak bankacı adaylarının analitik düşünme yeteneğinin gelişmiş olmasına, hem sözlü, hem de yazılı iletişim becerisinin güçlü olmasına önem veren banka, adayların seyahat engellerinin bulunmamasına, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda ikâmet ediyor olmalarına ve erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına önem veriyor.

İlgili:  Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Burgan Bank tarafından 2 Mart 2018 tarihinde güncellenen banka personeli alım ilanına 4 Mart 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-bayrampasa-sube-gise-yetkilisi-1965645

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.