Ana SayfaDiğer İş İlanlarıKoç Holding Koç Kariyer Personel Alımı

Koç Holding Koç Kariyer Personel Alımı
K

-

Türkiye’ nin ilk holding olma özelliğine sahip en büyük ve en köklü kuruluş olan koç holding yıllardır pek çok personele istihdam yaratmış ve iş gücü potansiyelini geliştirmiştir.

Personel alımlarında da Koç Kariyerim sloganıyla büyük atılımlar yapmış iş alanlarını geliştirerek bir çok sektörde faliyet göstermiş bir kuruluş olmuştur.

Zamanla gelişerek gerek sanayi alanında gerek teknoloji alanında gerekse finans alanında Türkiye’nin en iyilerinden olma özelliğini korumuştur.


Bugün pek çoğumuzun yakından tanıdığı Yapı Kredi Bankası, Ford, Arçelik, Aygaz, Avis, Opet gibi pek çok markayı bünyesinde barındıran Koç topluluğu çok sayıda çalışanı sayesinde iş gücü sirkülasyonu sebebiyle çeşitli sektördeki firmalarına personel alımına devam etmektedir.

Personel alımına sadece lisans mezunlarına yönelik değil de Lise Mezunları ve Myo Mezunlarına da iş imkanları sunmaktadır.Yenilenen ve gelişen Koç Kariyerim ‘e sizler de başvurmak ve sahip olduğunuz mesleki yetenek ve tecrübeye göre işe alınmak için aşağıdaki ilanların incelenmesi ve başvurulması gerekmektedir.

Koç Holding bünyesinde bulunan kurum ve firmalara başvurularınızı aşağıdaki bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kockariyer.com/is-ilanlari

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol