Koç Holding Koç Kariyer Personel Alımı

Türkiye’ nin ilk holding olma özelliğine sahip en büyük ve en köklü kuruluş olan koç holding yıllardır pek çok personele istihdam yaratmış ve iş gücü potansiyelini geliştirmiştir.

Personel alımlarında da Koç Kariyerim sloganıyla büyük atılımlar yapmış iş alanlarını geliştirerek bir çok sektörde faliyet göstermiş bir kuruluş olmuştur.

Zamanla gelişerek gerek sanayi alanında gerek teknoloji alanında gerekse finans alanında Türkiye’nin en iyilerinden olma özelliğini korumuştur.


Bugün pek çoğumuzun yakından tanıdığı Yapı Kredi Bankası, Ford, Arçelik, Aygaz, Avis, Opet gibi pek çok markayı bünyesinde barındıran Koç topluluğu çok sayıda çalışanı sayesinde iş gücü sirkülasyonu sebebiyle çeşitli sektördeki firmalarına personel alımına devam etmektedir.

Personel alımına sadece lisans mezunlarına yönelik değil de Lise Mezunları ve Myo Mezunlarına da iş imkanları sunmaktadır.Yenilenen ve gelişen Koç Kariyerim ‘e sizler de başvurmak ve sahip olduğunuz mesleki yetenek ve tecrübeye göre işe alınmak için aşağıdaki ilanların incelenmesi ve başvurulması gerekmektedir.

Koç Holding bünyesinde bulunan kurum ve firmalara başvurularınızı aşağıdaki bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kockariyer.com/is-ilanlari

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.