Ayda 30 TL’den Başlayan Taksitle QNB Finansbank’tan Anında Kredi!

QNB Finansbank, banka şubelerine kadar gitmek istemeyen müşterilerine özel uygun faiz ve günde 15 TL ödeme ile anında kredi imkanı sağlıyor.

QNB Finansbank, banka şubelerine kadar gitmek istemeyen müşterilerine özel uygun faiz ve günde 15 TL ödeme ile anında kredi imkanı sağlıyor.

35.000 TL’ye Kadar Anında Kredi!

Anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen QNB Finansbank, 35 bin Türk Lirasına kadar kampanya kapsamında finansman desteği veriyor. 35 bin TL üzeri kredi almak isteyenlerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekiyor. Anında kredi başvurusu hem bankanın internet sitesinden kredi başvuru formunu doldurarak hem de telefon bankacılığı ile yapılabiliniyor. Ancak isteyenler yine banka şubelerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Sabit Faiz Oranları!

QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi faiz oranları sabit olup, yüzde 1,33 olarak uygulanıyor. Temin edilen tüm kredi tutarlarında ve düzenlenen tüm geri ödeme planlarında aynı faiz oranı uygulanıyor. Ancak banka kredi faizlerinde kişilerin findeks kredi notuna göre değişiklik yapabiliyor. Müşterilerin geri ödemelerde sigorta yapmaları zorunlu tutuluyor. Sigorta ödemeleri ise kişilerin cinsiyetleri, yaşları, aldıkları kredi tutarı ve kredi vadesine göre değişiklik gösteriyor.

Anında 1.000 TL Kredi ve Ödeme Planı

Düzenlenen kampanya dahilinde alınabilinecek minimum kredi tutarı 1.000 Türk Lirasıdır. 48 ay vadeli 1.000 TL alan bir kişinin yüzde 1,33 faiz oranıyla ödemesi gereken aylık taksidi 29,98 Türk Lirasıdır. Geri ödeme tutarı ise bin 439,04 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.  Toplamda ödenecek faiz 365,93 TL, kredi tahsis ücreti 5 TL, vergiler 73,26 TL, sigorta ödemeleri ise ortalama 43 TL olmaktadır. Efektif yıllık faiz oranı ise yüzde 21,2856’ya tekabül etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.