Ayda 30 TL’den Başlayan Taksitle QNB Finansbank’tan Anında Kredi!

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, banka şubelerine kadar gitmek istemeyen müşterilerine özel uygun faiz ve günde 15 TL ödeme ile anında kredi imkanı sağlıyor.

35.000 TL’ye Kadar Anında Kredi!

Anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen QNB Finansbank, 35 bin Türk Lirasına kadar kampanya kapsamında finansman desteği veriyor. 35 bin TL üzeri kredi almak isteyenlerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekiyor. Anında kredi başvurusu hem bankanın internet sitesinden kredi başvuru formunu doldurarak hem de telefon bankacılığı ile yapılabiliniyor. Ancak isteyenler yine banka şubelerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Sabit Faiz Oranları!

QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi faiz oranları sabit olup, yüzde 1,33 olarak uygulanıyor. Temin edilen tüm kredi tutarlarında ve düzenlenen tüm geri ödeme planlarında aynı faiz oranı uygulanıyor. Ancak banka kredi faizlerinde kişilerin findeks kredi notuna göre değişiklik yapabiliyor. Müşterilerin geri ödemelerde sigorta yapmaları zorunlu tutuluyor. Sigorta ödemeleri ise kişilerin cinsiyetleri, yaşları, aldıkları kredi tutarı ve kredi vadesine göre değişiklik gösteriyor.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank 18 Farklı İl için Enpara Saha Müşteri Danışmanı Alımı Yapıyor!

Anında 1.000 TL Kredi ve Ödeme Planı

Düzenlenen kampanya dahilinde alınabilinecek minimum kredi tutarı 1.000 Türk Lirasıdır. 48 ay vadeli 1.000 TL alan bir kişinin yüzde 1,33 faiz oranıyla ödemesi gereken aylık taksidi 29,98 Türk Lirasıdır. Geri ödeme tutarı ise bin 439,04 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.  Toplamda ödenecek faiz 365,93 TL, kredi tahsis ücreti 5 TL, vergiler 73,26 TL, sigorta ödemeleri ise ortalama 43 TL olmaktadır. Efektif yıllık faiz oranı ise yüzde 21,2856’ya tekabül etmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.