Denizbank, Yatırım Danışmanı Alımları Yapacak!

Denizbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Yatırım Danışmanı ihtiyacından bahsedildi.

Başkent 1 & Başkent 2 İşlem Merkezinde alım ve satım aracılık faaliyetleri için Yatırım Danışmanı alımları gerçekleştirecek olan Denizbank, banka iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olması istenmektedir.

Denizbank Yatırım Danışmanı Alımları

Adaylar Ankara’da istihdam edileceklerdir. Buna ilişkin de Ankara’da ikamet edilmesi, bu lokasyonlara ulaşım problemi yaşanmaması istenmektedir.

Tüm adayların Düzey 3 ile Türev Araçları lisanslarını sahip olmaları istenip, MS Office programlarına da hakim olmaları, programları ileri seviyede kullanabiliyor olmaları istenmektedir.

Tüm adayların her zaman hem müşteri hem de çözüm odaklı çalışmayı prensip haline getirmiş olmaları, insan ilişkilerinin iyi, iletişim yönlerinin gelişmiş olması, her zaman pozitif olmaları, her zaman başarılı, dinamik ve araştırmacı olmaları, öğrenmeye ve gelişime açık olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusunda bulunacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları, tüm adayların ise analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetiminde başarılı olmaları istenmektedir. Sürekli ve tam zamanlı istihdam imkanı sağlanacak olup, söz konusu iş kapsamında adaylarda 3-10 deneyim aranmaktadır.

Denizbank Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı  için son başvuru tarihi 30 Eylül 2019 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra ise şartlara uygun olan adaylar ile Denizbank iletişime geçecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-denizyatirim-yatirim-danismani-baskent1-baskent-2-2351568
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

2 YORUMLAR

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın