Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Bank, Satış Yöneticisi Alımı Yapacak! Son Başvuru: 30 Nisan!

Aktif Bank, Satış Yöneticisi Alımı Yapacak! Son Başvuru: 30 Nisan!

-

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası olan Aktif Yatırım Bankası, Ankara’daki şubelerinde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

Özel Bankacılık Satış Yöneticisi alımları yapacak olan Aktif Yatırım Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını istemektedir.

Aktif Bank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında tüm adayların yatırım ürünleri, ürün ve türev piyasalar hakkında en az 5 senelik deneyime sahip olmalarını isteyip, yine Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen Temel Düzey Lisansını da almayı hak etmiş olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak adayların en az üniversite mezunu olmaları istenip, özel bankacılık hedef segmentine giren müşterileri konusunda da tüm adayların öncesinde tecrübe edinmiş olmaları, müşteri kazanımında etkin olmaları, hem yurt içi piyasaları hem de yurt dışı piyasalarını hem takip hem de analiz edebilecek potansiyele sahip olmaları, müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimleri kuvvetli olan, insan ilişkilerine önem verip, yapılan çalışmalarda müşteri odaklı performans gösterme, satış ve sonuç odaklı düşünebilme, zaman yönetiminde başarılı, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde temsil edebilmeleri istenmektedir.

Ankara’da istihdam edilecek olan adayın bu lokasyonda ikamet ediyor olması istenmektedir. Ankara’da ikamet etmeyen kişilerin ise banka iş başvurusunun olumlu sonuçlanması durumunda Ankara’da ikamet edebilecek durumda olmaları istenmektedir. Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları hakkında şart bulunmaktadır.

Aktif Bank Personel Alımı için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 30 Nisan olarak belirlenmiştir.

Aktif Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-ankara-ozel-bankacilik-satis-yoneticisi-1996109

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler