Fibabanka’dan Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi! Şubesiz ve Kefilsiz!

Fibabanka, sadece kendi müşterilerine özel internet bankacılığından başvuru yapabilecekleri, uygun faiz oranları ve avantajlı ödeme planları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Fibabanka, sadece kendi müşterilerine özel internet bankacılığından başvuru yapabilecekleri, uygun faiz oranları ve avantajlı ödeme planları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Fibabanka, internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunun gerçekleştiği, yüzde 1,45 oranında faiz uyguladığı finansman desteği sağlıyor. Düzenlenen kampanya dahilinde minimum alınabilinecek kredi tutarı 1.000 Türk Lirası olup, en fazla ise 20 bin Türk Lirası alınabilinmektedir. 20 bin TL üzerinde kredi almak isteyenlerin talep edilen belgeler ile beraber banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

Banka şubesine gidilmesine gerek kalmadan, saatlerce sıra beklenmeden, kefilsiz olarak hafta sonları bile kredi kullandıran Fibabanka, kredi başvurularının onaylanması durumunda müşterilerinin kredilerini 7 gün içinde kullanmalarını istemektedir. 7 gün içinde kullanılmaya kredilerin iptali gerçekleşip, kişilerin tekrardan başvuru yapmaları gerekmektedir. Müşterilerin aylık gelirlerine uygun ödeme planları hazırlanıp, kredinin dosya masrafları için alınan kredini yüzde 0,5’i kadar, tek seferlik kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Ayrıca tüm müşterilerin hayat sigortası yaptırmaları da zorunludur.

Fibabanka’dan Anında 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Fibabanka’dan alınan 5 bin TL kredi için 36 ay vadeli ödeme planı düzenlendiği zaman aylık kredi ödemesi 188,07 TL, ortalama sigorta ücreti 157 TL, alınacak ücretlerin toplamı 184,07 TL, aylık efektif faiz oranı ise yüzde 1,7723 olmaktadır. Aynı kredi tutarı için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlendiği aman aylık kredi ödemesi 154,51 TL, ortalama sigorta ücreti 201,78 TL, alınacak ücretlerin toplamı 228,03 TL,  aylık efektif faiz oranı ise yüzde 1,7654 olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.