Denizbank, Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! Başvurular 17 Gün Sonra Son!

0

Denizbank, İstanbul’da şubesinde görevlendirmek için en az lise mezunu olan banka personel alımı gerçekleştirecek.

Güvenlik Görevlisi alımı yapacak olan Denizbank, adaylar için bir takım şartlar belirtilmiştir. Şartlara uygun olan adaylar ile banka iletişime geçecek olup, tüm adayların detaylı bir CV bırakmaları istenmektedir.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı ve Detayları

Yayımlanan banka iş ilanına başvuruda bulunacak tüm adayların en az lise mezunu olmaları istenip, aynı zamanda da yaş kriteri belirtilmiştir. 1986 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olunması istenip, 1986 öncesinde doğup, iş başvurusu yapanların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Denizbank Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde Genel Müdürlükte göreve başlayacak olan adayın Özel Güvenlik sektöründe en az 2 senelik olmak üzere deneyimlerinin bulunması, X – Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikasına sahip olması, vardiyalı çalışma sistemine uygun pozisyonda bulunması istenmektedir. Bunun yanı sıra 5188 sayılı kanun çerçevesinde 5 sene geçerli silahlı özel güvenlik kimlik belgesine sahip olunması istenip, banka iş başvurusu yapacak tüm adayların her zaman güler yüzlü ve dinamik olmaları, dış görünümlerine her zaman özen göstermeleri, prezantabl olmaları, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde temsil edebilmeleri, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması istenmektedir. Başvuruda bulunacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları istenmektedir.

Denizbank Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Banka Güvenlik Görevlisi alımı için son başvuru tarihi 31 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra ilan kapatılacaktır.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-guvenlik-gorevlisi-1971552

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın