Halkbank’tan Emeklilere Özel Mutlu Emekli Kredi Kampanyası!

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank, sadece emekli müşterilere özel 50 bin Türk Lirasına kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Mutlu Emekli Kredi Kampanyası düzenleyen Halkbank, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp, onların yanında oluyor. Emekli kredisinde uygulanan faiz oranları ise kişilerin kredi dosya masrafı ücretini ödemelerini ya da ödememelerine göre farklılık gösteriyor.

Halkbank’tan Emeklilere Düşük Faizli Kredi İmkanı!

Halkbank Mutlu Emekli Kredi Kampanyası faiz oranları yüzde 1,30 ile yüzde 1,35’tir. Yüzde 1,30 faiz dosya masraflarını ödeyenler, yüzde 1,35 faiz ise ödemeyenler için uygulanmaktadır. Kişilerden tahsil edilen kredi dosya masrafı ücreti ise kredi tutarının binde beşi kadardır. Bu ücretin içine de tahsis ücretinin yüzde 5’i kadar banka sigorta muamele vergisi dahil edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

Mutlu Emekli Kredi Kampanyası ve Başvuru Detayları

Düzenlenen kampanyaya başvurular sadece banka şubelerinde yapılmaktadır. Banka şubesi haricinde başvuru kanalı bulunmayıp, başvuru esnasında nüfus cüzdanı ile gelir belgesinin getirilmesi gerekmektedir. Ancak aylıklarını bankadan temin eden kişilerin gelir belgelerini getirmelerine gerek yoktur.

Kredinin üst limiti 50.000 Türk Lirasıdır. Kampanya dahilinde 50 bin TL’den yüksek miktarda kredi temin edilememektedir.

15.000 TL Kredi için Ödeme Planı ve Detayları

Halkbank Mutlu Emekli Kredi Kampanyası dahilinde 15 bin TL finansman temin eden kişiler için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlendiği zaman eğer kişiler dosya masraflarını ödemek isterlerse aylık kredi ödemesi 446,29 Türk Lirası, toplamda ödenecek kredi miktarı ise 21 bin 421,85 Türk Lirası, eğer dosya masrafını ödemek istemezlerse de aylık kredi ödemesi 451,99 Türk Lirası, toplamda ödenecek kredi miktarı ise 21 bin 695,61 Türk Lirası olmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…