Halkbank’tan Emeklilere Özel Mutlu Emekli Kredi Kampanyası!

Halkbank, sadece emekli müşterilere özel 50 bin Türk Lirasına kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Mutlu Emekli Kredi Kampanyası düzenleyen Halkbank, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp, onların yanında oluyor. Emekli kredisinde uygulanan faiz oranları ise kişilerin kredi dosya masrafı ücretini ödemelerini ya da ödememelerine göre farklılık gösteriyor.

Halkbank’tan Emeklilere Düşük Faizli Kredi İmkanı!

Halkbank Mutlu Emekli Kredi Kampanyası faiz oranları yüzde 1,30 ile yüzde 1,35’tir. Yüzde 1,30 faiz dosya masraflarını ödeyenler, yüzde 1,35 faiz ise ödemeyenler için uygulanmaktadır. Kişilerden tahsil edilen kredi dosya masrafı ücreti ise kredi tutarının binde beşi kadardır. Bu ücretin içine de tahsis ücretinin yüzde 5’i kadar banka sigorta muamele vergisi dahil edilmektedir.

Mutlu Emekli Kredi Kampanyası ve Başvuru Detayları

Düzenlenen kampanyaya başvurular sadece banka şubelerinde yapılmaktadır. Banka şubesi haricinde başvuru kanalı bulunmayıp, başvuru esnasında nüfus cüzdanı ile gelir belgesinin getirilmesi gerekmektedir. Ancak aylıklarını bankadan temin eden kişilerin gelir belgelerini getirmelerine gerek yoktur.

Kredinin üst limiti 50.000 Türk Lirasıdır. Kampanya dahilinde 50 bin TL’den yüksek miktarda kredi temin edilememektedir.

15.000 TL Kredi için Ödeme Planı ve Detayları

Halkbank Mutlu Emekli Kredi Kampanyası dahilinde 15 bin TL finansman temin eden kişiler için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlendiği zaman eğer kişiler dosya masraflarını ödemek isterlerse aylık kredi ödemesi 446,29 Türk Lirası, toplamda ödenecek kredi miktarı ise 21 bin 421,85 Türk Lirası, eğer dosya masrafını ödemek istemezlerse de aylık kredi ödemesi 451,99 Türk Lirası, toplamda ödenecek kredi miktarı ise 21 bin 695,61 Türk Lirası olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.