Anadolubank Ekonomi Buluşmaları Sakarya’da Düzenlendi

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank’ın Bloomberg HT ile kurduğu işbirliği eşliğinde gerçekleştirdiği “Anadolubank Ekonomi Buluşmaları” devam ediyor.

Anadolubank’ın Bloomberg HT işbirliğinde gerçekleştirdiği, Türkiye’nin birçok şehrinde düzenlenen Anadolubank Ekonomi Buluşmaları, en son Sakarya’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin birçok yerinde gerçekleştirilen buluşmalarda, Anadolu’nun merkezi konumdaki şehirleri tercih edilirken, buluşmaların amacı olarak da hem Türkiye ekonomisine, hem de sanayicilere, iş insanlarına ve KOBİ’lerin Türkiye ekonomisine olan katkılarını artırmak hedefleniyor.

Bloomberg HT ile Anadolubank tarafından kurulan işbirliği neticesinde hayata geçirilen Anadolubank Ekonomi Buluşmaları’nda Anadolubank Genel Müdürü Namık Ülke, Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Başaran, Anadolubank Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı İlhan Küçükahmetler, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, Piri Reis Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu katılım gösterdi.

Düzenlenen toplantıda konuşma yapan Anadolubank Genel Müdürü Namık Ülke, toplantının gerçekleştirildiği şehir olan Sakarya’nın 2016 yılında sahip olduğu ihracat kapasitesinin 2,5 milyar Dolar seviyesinde olduğunu, bu rakamın 2017 yılı itibariyle 5,2 milyar Dolar seviyesine yükseldiğini, bunun önemli bir başarı olduğunu dile getirdi.

Türkiye Ekonomisine Destek Sürecek!

Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmen Cüneyt Başaran, Sakarya’nın elde ettiği ihracat performansı sayesinde Türkiye ekonomisine katkı sunan önemli şehirler arasında yer aldığını dile getirdi. Konuşmasında 2018 yılının, son 7 yıllık süreçteki en büyük büyüme hedefine sahip olan yıl olduğunu, bu yüzden çalışmaların bu formatta şekillenmesi gerektiğini aktaran Başaran, Avrupa Birliği ülkelerinde ve diğer ülkelerde yaşanan gelişmelerin hem Türkiye ekonomisine, hem de Sakarya’nın ekonomisine etki yaratacağını aktardı.

Konuşma yapan bir diğer isim ise Anadolubank Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı İlhan Küçükahmetler’di. Küçükahmetler, gerçekleştirdiği konuşmasında Türkiye’nin her yerinde gerçekleştirilen tarımsal faaliyetler için, daha etkili ve daha verimli mahsul alınması adına Anadolubank’ın tarıma sunduğu desteklerin devam edeceğini, Sakarya’nın sahip olduğu ekonomi yapısında da tarımın önemli bir konuda yer aldığını, Anadolubank tarafından da tarıma sunulan desteklerin devam edeceğini dile getirdi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.