Borçlarını Tek Bankada Birleştirmek İsteyenlere Burgan Bank’tan Borç Transfer Kredisi Kampanyası!

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank, birkaç tane bankaya kredi borcu olan, ödemelerini yapma, takiplerinin sağlanmasında zorlanan, tüm borçlarını tek bir çatı altında toplayarak bütçeye uygun ödeme planları ile kredi ödemelerini yapmak isteyenlere özel borç transfer kredisi kampanyası düzenledi.

Burgan Bank borç transfer kredisi kampanyasının faiz oranı yüzde 1,84 olup, sabittir. Banka kredinin ne kadar olduğuna, geri ödeme süresinin uzunluğuna, hangi bankadan borç transferi yapıldığına göre faiz oranlarını değiştirmemektedir. Ancak kişi özelinde yapılan değerlendirme sonucunda faiz değişikliği yapılabilinmektedir.

Kampanya dahilinde en uzun ödeme süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. 48 aydan daha uzun süreli geri ödeme planı olmayıp, ödeme planları kişilerin borçlarına ve gelirlerine göre düzenlenmektedir.

Burgan Bank borç transfer kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Söz konusu faiz oranları ile 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Bu tarihten sonda kampanya kaldırılacak olup, yüzde 1,84 faiz uygulanmayacaktır. Kredi başvurusunda kişilerin nüfus cüzdanlarının aslı ilce fotokopisini, gelir belgelerini, gerekli görülmesi halinde de ikametgah belgelerini getirmeleri gerekmektedir. Kampanya bireysel bankacılık müşterilerinin kullanacakları kredi kullanacaklar için geçerli olup, maliyet oranlarının hesaplamasına faiz, kredi tahsis ücreti, vergi ve fonlar dahil edilmektedir. Tahsil edilen kredi tahsis ücreti ise kredi tutarının binde beşine tekabül etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Burgan Bank’tan 10.000 TL Borç Transfer Kredisi Kampanyası

Bankanın düzenlendiği kampanyadan 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL tutarında finansman temin eden kişilerin yüzde 1,84 faiz oranı ile ödemeleri gereken aylık kredi taksidi 340 TL, aylık maliyet oranı yüzde 2,53, yıllık maliyet oranı ise yüzde 30,3665’tir. Söz konusu kredi için 36 ay vadeli ödeme planı düzenlendiği zaman aylık kredi taksidi 406 TL, aylık maliyet oranı yüzde 2,54, yıllık maliyet oranı yüzde 30,4720’dir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.