Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB, En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

TEB, En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

-

Türk Ekonomi Bankası (TEB), İstanbul’daki şubelerinin Finans departmanında görevlendirmek için en az ön lisans mezunu banka personel alımları yapacak.

Müşteri&Ürün Güvenliği Analiz Yönetici Yardımcısı alımları yapacak olan TEB, banka iş başvurusu yapacak adaylardan bazı şartlar talep etmektedir.

TEB Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı çerçevesinde başvuru yapacak adayların en az ön lisans ya da lisans mezunu olmaları istenmektedir. Tüm adayların SQL dilini en az orta seviyede kullanabilmeleri, ödeme sistemleri, dijital bankacılık ve sahte başvuru dünyasındaki güvenlik konularına ilgi duymaları, bu konularda fikir sahibi olmaları istenmektedir.

Tüm banka personel alımlarında adayların her zaman kendilerini geliştirmelerine açık olmalarını isteyen banka, adayların da buna dikkat etmelerini, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin her zaman kuvvetli olmasını, analitik yeteneklerinin gelişmiş olmasını, raporlama ile yazışma yapabilecek kadar iyi seviyede İngilizce bilmeleri ve konuşabilmeleri, MS Excel ile MS Powerpoint araçlarının aktif ve etkili kullanılabilinmesi, yeni teknolojilerin sıkı bir şekilde takip edilmesi, yeni teknolojilerin öğrenilmesine meraklı olunması istenmektedir. Aynı zamanda banka iş başvurusu yapacak adayların Fraud toollarını kullananların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Yapılacak Olan İşin Detayları

Söz konusu banka personel alımları kapsamında adaylar;

  • Kredi kartı ile debit kart, ATM, POS, telefon bankacılığı ve internet bankacılığı işlemlerinde, kredi başvurularında riski en düşük seviyede tutmak için geliştirilen yöntemler neticesinde oluşturulan akışlar ile süreçlerin performanslarının ölçülmesi, bu performansların rapor haline getirilmesi, raporların da analizlerinin yapılması,
  • Trendlerin takibi sağlanarak yeni fraud kurallarının oluşturulması, kuralların analizlerinin yapılması
  • Rutin ve yaşanan fraud olaylar kapsamında hem günlük hem haftalık hem de aylık ve yıllık raporlar ile istatistiklerinin tutulması
  • Ünite ve bankaya ait projelerde görev alınması, yeni projelerin geliştirilmesin yardım edilmesi.

Banka İş İlanı için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan iş ilanı için son başvuru tarihi 21 Mayıs 2018’tir. Bu tarihten sonra ise banka şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçecektir.

TEB tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-musteri-urun-guv-analiz-yonetici-yardimcisi-2015246

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler