ING’den 8 Yaşına Kadar Tüm Otomobillere Düşük Maliyetli Taşıt Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank tarafından hsayata geçirilen kredi kampanyasıyla birlikte, sekiz yaşına kadar tüm otomobiller için düşük maliyetler eşliğinde taşıt kredisi çekebilirsiniz.

ING Bank, hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için düşük maliyetli taşıt kredisi olanağı sunuyor. Banka tarafından hayata geçirilen kampanya kapsamında 3 aydan 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz taşıt kredisi desteğini temin edebiliyorsunuz. Banka tarafından sunulan taşıt kredisi ürünü, ikinci el otomobillerde en fazla 8 yaşına kadar olan araçlar için kullanılabiliyor.

Kredi vade süresi boyunca araç üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek ihtiyaç duyulan nakit desteğini sağlayan ING Bank, kredi vade süresi boyunca aynı zamanda kasko ve sigorta hizmetlerini de zorunlu tutarken, ferdi kaza ve hayat sigortası uygulamalarını zorunlu tutmuyor.

ING Bank’tan taşıt kredisi çekmek için size en yakın ING Bank şubesine giderek, kredi başvurunuzu pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Banka sıfır kilometre otomobiller için çekilebilecek kredi miktarını satın alınan otomobilin anahtar teslim değerine göre belirlerken, ikinci el otomobillerde ise kasko değerini baz alarak kredi hesaplaması gerçekleştiriyor.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Haziran

ING Bank 25.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

ING Bank’tan hayalini kurduğunuz otomobil için çekeceğiniz 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,49 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 780 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

30 günlük bir ayda günlük bazda yapılacak kredi ödemesi 26 Türk Lirası olurken, 48 ay vade süresi boyunca yapılacak toplam geri ödeme miktarı 37 bin 440 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…