Ana SayfaKredilerING’den 8 Yaşına Kadar Tüm Otomobillere Düşük Maliyetli Taşıt Kredisi!

ING’den 8 Yaşına Kadar Tüm Otomobillere Düşük Maliyetli Taşıt Kredisi!

-

ING Bank tarafından hsayata geçirilen kredi kampanyasıyla birlikte, sekiz yaşına kadar tüm otomobiller için düşük maliyetler eşliğinde taşıt kredisi çekebilirsiniz.

ING Bank, hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için düşük maliyetli taşıt kredisi olanağı sunuyor. Banka tarafından hayata geçirilen kampanya kapsamında 3 aydan 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz taşıt kredisi desteğini temin edebiliyorsunuz. Banka tarafından sunulan taşıt kredisi ürünü, ikinci el otomobillerde en fazla 8 yaşına kadar olan araçlar için kullanılabiliyor.

Kredi vade süresi boyunca araç üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek ihtiyaç duyulan nakit desteğini sağlayan ING Bank, kredi vade süresi boyunca aynı zamanda kasko ve sigorta hizmetlerini de zorunlu tutarken, ferdi kaza ve hayat sigortası uygulamalarını zorunlu tutmuyor.

ING Bank’tan taşıt kredisi çekmek için size en yakın ING Bank şubesine giderek, kredi başvurunuzu pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Banka sıfır kilometre otomobiller için çekilebilecek kredi miktarını satın alınan otomobilin anahtar teslim değerine göre belirlerken, ikinci el otomobillerde ise kasko değerini baz alarak kredi hesaplaması gerçekleştiriyor.

ING Bank 25.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

ING Bank’tan hayalini kurduğunuz otomobil için çekeceğiniz 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,49 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 780 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

30 günlük bir ayda günlük bazda yapılacak kredi ödemesi 26 Türk Lirası olurken, 48 ay vade süresi boyunca yapılacak toplam geri ödeme miktarı 37 bin 440 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler