Bankacıyım.Net

Garanti Bankası’na Silver Stevie Winner Ödülü

Garanti Bankası’na Silver Stevie Winner Ödülü

Garanti Bankası, yeni Yerinde Bankacılık uygulaması ile Silver Stevie Winner ödülünü aldı.

Garanti Bankası, yeni Yerinde Bankacılık uygulaması ile Silver Stevie Winner ödülünü aldı.

Garanti Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, teknolojisi ve yenilikçi ürün yaklaşımı ile müşterilerinin hayatlarını daha kolay hale getiren banka, yeni uygulaması ile Silver Stevie Winner ödülünü almayı hak kazandı. Banka, Stevie Awards’e ilişkin olarak, bankacılık, finansal hizmetler ve sigortacılık şirketlerinin değerlendirildiği Satışta En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisi kapsamında ödül aldı.

Stevie ödülleri, satış operasyonlarının daha iyi hale gelmesi, satışların artırılmasının sağlanması, müşteri memnuniyetinin yükseltilmesi kapsamında yenilikçi teknolojileri kullanan şirketleri onurlandırmak için verilmekte. Garanti Bankası’nın, bankayı müşterilerinin ayaklarına kadar getiren yeni uygulaması, teknoloji kullanımındaki inovasyon, öncülük ve liderlik anlayışını gösteriyor.

Garanti Bankası, müşterilerine çok daha iyi bir deneyi yaşatma kapsamında devamlı olarak gelişme ilkesini dikkate alarak hem çalışanlarını hem de müşterilerinin hayatlarını daha kolay hale getirmek için yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Bankanın çalışanları, tabletlerinin de erişebildikleri uygulama sayesinde müşteri ziyaretlerinde bankacılık hizmetlerini hızlı bir şekilde verebiliyorlar. Kesintisiz ve anında bir platform olanağı sağlayan söz konusu uygulama, bankayı tablete taşıyarak müşteri beklentilerine yerinde yanıt veriyor. Çalışanlar uygulama ile aynı zamanda çok sayıda hizmeti müşteri yanında sonlandırabiliyor, dijitalleşme süreçler sayesinde kağıtsız ve anında işlemleri bitirebiliyor. Günlük ritüellerini ve ziyaretlerin planlamasını da yine benzer şekilde bu platform üzerinden takip edebilen Garanti Bankası’nın çalışanları, gerekli durumlarda müşteri yanından ürün-hizmetler kapsamında konu uzmanları ile canlı görüşmeler yapabiliyor.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin