Ana Sayfa Banka İş İlanları Fibabanka Çağrı Merkezi’nde Vardiyalı Olarak Çalışacak Banka Personeli Alımı Yapacak!

Fibabanka Çağrı Merkezi’nde Vardiyalı Olarak Çalışacak Banka Personeli Alımı Yapacak!

-

Fibabanka, üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun ya da lisans bölümlerinde öğrenci olan banka personeli adayları arasından çağrı merkezi personeli alımı gerçekleştirecek.

Fibabanka, çağrı merkezi bölümündeki mevcut boş kadrolar için banka personeli alımı gerçekleştirecek. Banka, personel alımı gerçekleştirme aşamasında bir takım ön şart ve genel niteliklerin yerine getirilmesini arıyor.

Fibabanka Çağrı Merkezi Personeli Alımı Genel Şartları

Fibabanka tarafından yayımlanan banka iş ilanında adayların ön lisans bölümlerinden mezun olmaları ya da lisans bölümlerinde öğrenci veya lisans bölümlerinden mezun olmaları şartı aranıyor. İş başvurusu yapacak olan adayların iletişim kabiliyetlerinin güçlü olmasına, ikna yeteneklerinin gelişmiş olmasına önem veren banka, aynı zamanda düzgün diksiyona sahip olan adayların arasından banka personeli alımı gerçekleştireceğini belirtiyor.

Banka personeli iş başvurusu yapan adayların araştırmayı sevmelerine ve gelişmeye açık olmalarına da dikkat eden Fibabanka, adayların MS Office programlarını etkin ve iyi derecede kullanmalarını önemsiyor.

İstihdam edilecek olan banka personeli adaylarının vardiyalı planlama kapsamında dönüşümlü olarak, ağırlıklı olarak akşam ve gece vardiyalarında çalışacaklarını belirten banka, iş başvurusu aşamasında adayların telefon numarası ve mail adresi gibi iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz yapmalarını da önemsiyor.

Yapılacak İş Tanımı ve İş Başvurusu Detayları

Fibabanka, çağrı merkezi personeli alımında istihdam edeceği banka personellerinin, İstanbul’un Kağıthane ilçesinde yer alan çağrı merkezinde görev alacaklarını belirtiyor. Adayların müşterilerden gelen aramaları karşılayarak, bankacılık hizmetleri sunulmasında görev alacaklarını belirten banka, genç ve dinamik olan ekibe katılarak hem kendini geliştirme, hem de işi geliştirme aşamasında hevesli adayların işe alımı gerçekleştirecek.

Fibabanka tarafından 29 Mart 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 23 Nisan 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-vardiyali-1990861

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,383BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,420TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler