ING Bank Stajyer Banka Personeli Alımı Yapacak! Başvurular Başladı!

ING Bank, Türkiye geneli şubelerinde görevlendirmek üzere Stajyer Banka Personeli Alımı gerçekleştirecek.

Türkiye’nin önemli bankaları arasında yer alan ING Bank, Türkiye genelindeki şubelerinde görevlendirmek üzere stajyer banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Banka, üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitim ve öğretim görmeye devam eden öğrencilerin bankacılık sektörüne başarılı bir adım atmalarına olanak sağlamayı hedefliyor.

ING Bank Stajyer Banka Personeli Alım Şartları

ING bank, örgün olarak öğretim vermekte olan üniversitelerdeki İşletme, İktisat, Maliye gibi bölümlerde üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerine bankada staj imkânı sunuyor. Yapılacak staj ile birlikte ING Bank şubelerinde bankacılık deneyimi sahibi olunmasının avantajını sunan banka, adayların bankacılık kariyerine kaliteli ve başarılı bir adım atmalarına olanak sağlıyor.

İş başvurusunda bulunacak olan adayların dinamik olmasına, enerjik olmasına, takım çalışmasına uyum sağlayıp, hem öğrenmeye, hem de gelişmeye açık olmasına önem veren ING Bank, zorunlu stajı olan öğrencilere ve gönüllü olarak staj yapmak isteyen öğrencilere ING Bank ile kariyer başlangıcı yapma fırsatı sunuyor.

Yaz dönemindeki stajın ING Bank şubelerinde yapmak isteyen adaylara part-time çalışma fırsatı sunan ING Bank, sahip olduğu uluslararası bankacılık tecrübesi sayesinde adayların global düzeydeki bankacılık kültürü ile kariyerlerinin ilk adımlarını atmaları için önemli bir fırsat sunuyor.

ING Bank İş Başvurusu ve Detayları

ING Bank tarafından 22 Mart 2018 tarihinde açılan stajyer banka personeli alım ilanına, gerekli şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 17 Mayıs 2018 tarihine kadar banka personeli iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.