Burgan Bank En Az Ön Lisans Mezunu Diret Satış Takım Lideri Alımı Yapacak!

0

Merkezi Kuveyt’te yer alan ve her geçen gün Türkiye’nin önde gelen bankaları arasındaki konumunu güçlendiren Burgan Bank, banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Burgan Bank tarafından kariyer sitesi vasıtasıyla duyurulan banka personeli alım ilanı, bankanın Diret Satış Takım Lideri kadrosu için gerçekleştirilecek. Direkt Satış ve Tüketici Finansman Birimi’nde direkt satış ekibinin yönetimine geçecek olan banka personeli alımı gerçekleştirecek olan Burgan Bank, adayların iş başvurusu öncesinde sağlaması gereken bir takım kriterler sunuyor.

Burgan Bank Banka Personeli Alım Şartları

Burgan Bank banka iş başvurusu gerçekleştirecek olan adayların lisans bölümlerinden mezun olmalarını önemserken, meslek yüksek okullarından mezun olan adayların da iş başvurularını kabul ediyor.

İş başvurusu yapacak olan adayların ekip yönetimi konusunda en az iki yıllık deneyime sahip olmalarını önemseyen Burgan Bank, Bireysel Emeklilik Sertifikası temin etmiş olan adayları ön planda tutacağını belirtiyor. Birebir ve sıcak satışta kendine güveni olan, dinamik ve ikna kabiliyeti yüksek olan adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden Burgan Bank, diksiyonu düzgün olan ve insan ilişkilerinde başarı gösteren adaylar arasından istihdam gerçekleştirecek.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Burgan Banka tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanında iş başvurusu yapacak olan adayların yoğun tempoda çalışabilecek olmasına ve esnek mesai saatleriyle uyumlu çalışabilmesine de dikkat edileceği belirtilirken, erkek adaylar için askerlik görevi ile ilişikliliğin bulunmaması da önemseniyor.

Burgan Bank tarafından 3 Nisan 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla gerekli şartları taşımanız halinde 18 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-takim-lideri-1711103

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın