QNB Finansbank Çok Sayıda Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı Alımları Yapacak!

Müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları hizmet ve ürünleri uygun şartlarda sağlamak için çalışan QNB Finansbank, çok sayıda banka personel alımları yapacak.

Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı alımları yapacak olan QNB Finansbank, banka iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmalarını istemektedir.

QNB Finansbank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında iş başvurusu yapacak tüm adayların ön lisans ya da lisans öğrencisi olmalarını ya da mezun olmaları istenmektedir.

Müşterilerin beklentilerinin doğru bir şekilde analizlerinin yapılması, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak verilen hedefler kapsamında telefonda müşterilerin isteklerinin alınması ve bu işlemlerin yapılması, banka ürün ve hizmetlerinin müşterilere tanıtımları yapılarak telefonda satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi görevlerini yapılacaktır.

Bünyesinde istihdam edeceği çalışanlarına eğitim ve gelişim imkanları sağlayarak, kendilerini geliştirmek için yapacakları her yatırımda, kariyer yolculuğunda onları bir adım öne taşıyacağını vaat eden QNB Finansbank, banka iş başvurusu yapacak adayların 28 yaş ve altında olmalarını, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli olması, her zaman müşteri ve sonuç odaklı çalışmaları, diksiyonlarının son derece güzel olması, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması istemektedir.

Söz konusu banka personel alımları kapsamında başvuru yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmalarını, tüm adayların ise önceki dönemlerinde bankanın benzer pozisyonlarına başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş olmalarını istemektedir.

QNB Finansbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/istanbul-telefon-bankaciligi-musteri-danismani-umraniye-operasyon-merkezi-is-ilani/793322

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.