TEB, Başarılı İş Fikirleri Olan 16 Öğrenciyi Silikon Vadisi’ne Götürecek

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin ilk Girişim Evi konsepti ile ülkemize girişimcilik vizyonu kazandırmayı temel ilke edinen TİM-TEB Girişim Evleri, Let’s Up programına ilişkin olarak eğitim gören üniversite öğrencilerini Silikon Vadisi’ne götürecek.

“10 İlde TİM-TEB Girişim Evleri Faaliyette”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TEB, girişim bankacılığı ile yaklaşık olarak 5 senedir Türkiye genelinde girişimcilik ekosisteminin gelişmesine katkı sağlamak için çalışmalarda bulunduğunu,  girişimcilere kazandıkları finansman fikirlerini nasıl işe dönüştürebileceklerini, projelerinden nasıl par kazanıp pazarlayabilecekleri gibi fikirlerde yol gösterdiklerini açıkladı. Bu doğrultuda da Türkiye genelindeki girişimcilere ulaşabilmek, girişimcilerin yenilikçi iş fikirlerini Türkiye ekonomisine kazandırabilmek için TİM’le iş birliği yaptıklarını, toplamda 10 ilde faaliyete geçirdikleri TİM-TEB Girişim Evleri’nde girişimcilere ofis desteği sağladıklarını, yatırımcı ve müşteri buluşmalarıyla projelerini tanıtma imkanı verdiklerini açıkladı.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Haziran

TİM-TEB Girişim Evleri ile yenilikçi fikirleri, girişimci ruhu olan üniversite öğrencilerini Silikon Vadisi’ne getirmek için geçen seneki gibi bu sene de çalışmalarda olan TEB, söz konusu öğrencileri Let’s Up Demoday etkinliği ile belirleyecek.

Let’s Up Demoday Etkinliği Ne Zaman Olacak?

ABD Büyükelçi iş birliği ve Türkiye Girişimcilik Vakfı’nın katkısı ile birlikte nisan ayının son haftasında başlayacak olan etkinlik, mayıs ayının ortasına kadar sürecek. Söz konusu etkinlik Yönetici Sohbetleri ile eş zamanlı olarak devam edecek. Let’s Up Demoday etkinliği, toplamda 7 üniversitede yapılacak. Bu üniversiteler;

  • Karadeniz Teknik Üniversitesi
  • Pamukkale Üniversitesi
  • 19 Mayıs Üniversitesi
  • Yeditepe Üniversitesi
  • İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Selçuk Üniversitesi
  • Akdeniz Üniversitesi

Derslerinde başarılı olan, en başarılı iş fikirlerine sahip olan toplamda 16 öğrenci ise Silikon Vadisi’ne götürülecek.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…