Denizbank En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! İşte Tüm Detaylar!

0

Denizbank Genel Müdürlük binasında görevlendirmek üzere en az iki yıl deneyimli güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Denizbank, banka personel alımı gerçekleştirmek için bir iş ilanı yayınladı. Banka tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanında adayların en az lise mezunu olmaları gibi bir takım işe alım şartlarının yer aldığı belirtildi.

Denizbank Güvenlik Görevlisi İşe Alım Şartları Nelerdir?

Denizbank güvenlik görevlisi kadrosu için işe alım gerçekleştireceği banka personellerinin en az lise mezunu olmalarına önem veriyor. Adayların 1986 yılında ve sonrasında doğmuş olmalarını da önemseyen banka, özel güvenlik alanında en az iki yıllık tecrübenin bulunmasını önemsiyor.

Banka personeli olarak istihdam edilecek olan adayların güler yüzlü olmasına ve dinamik bir yapıya sahip olmasına önem veren banka, dış görünümüne özen gösteren, vardiyalı çalışmaya uygun olan adayların banka iş başvurusu yapmalarını önemsiyor.

İş başvurusunda bulunacak adayların X-Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikasına sahip olmalarını önemseyen Denizbank, 5188 sayılı yasa kapsamında, 5 yıl geçerli olan silahlı özel güvenlik kimlik belgesine sahip olunmasını ve erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasını önemsiyor.

Denizbank İş Başvurusu Detayları

Denizbank, güvenlik görevlisi kadrosunda istihdam edeceği banka personeli adaylarını Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde, Genel Müdürlük binasında görevlendireceğini belirtiyor. Banka mülakatına davet edilmek için adayların iş başvurusu aşamasında iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz girmelerini talep eden banka, aynı zamanda @denizdekariyer kullanıcı adıyla Instagram üzerinden, @Denizbankik kullanıcı adıyla da Twitter üzerinden adayların iş başvurusu öncesinde merak ettiklerini sormalarına olanak sağlıyor.

Denizbank tarafından 10 Nisan 2018 tarihinde güncellenen banka personeli alım ilanına, gerekli şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 8 Haziran 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-guvenlik-gorevlisi-1971552

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın