Ziraat Emeklilik Sigorta Kariyer ve İş Başvuruları

Türkiye’nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

Ziraat emeklilik ve sigorta; kurumsal değerlere önem veren ve stratejik hedefleri olan bir sigortacılık anlayışını benimsemiş olarak faaliyet göstermektedir. Ziraat Sigorta, sigorta hizmetleriyle bireysel ve kurumsal müşterilerine hayat dışı sigorta branşlarında sigorta ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Müşteri odaklı hizmet vermeyi ilke edinen Ziraat , çalışmalarında ilkelerine bağlı kalma konusunda oldukça tutarlı bir tavır sergilemektedir. Ziraat, kurumsal yapısına uygun olarak faaliyet gösterdiği alan da kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Faaliyet gösterdiği sektörde ilk başladığı yıllardan itibaren sürdürebilir karlılığı ile güçlü bir performans sergilemeyi başarmıştır. Sigorta şirketleri arasında ilk sıralarda yerini alan Ziraat sigorta;  hizmet verdiği süre aralığında sektör liderliğine ulaşmıştır.

Ziraat emeklilik; personelin kuruma bağlılığını arttırmak ve şirkete uzun süreli hizmet vermeleri açısından çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Ziraat emeklilik ve sigorta personel alımı yapacağını basın ve kariyer siteleri aracılığı ile açıklamaktadır. Başvuracak olan adaylar için ; gerçekleştirilen hizmetin sonuç odaklı düşünebilme yetisi , yenilikçi düşünme , dikkat odaklı çalışma  gibi yeteneklere sahip olunması istenmektedir.

Kurum başvuruları kendi bünyesinde web sitesi insan kaynaları sayfası üzerinden kabul ederek, kariyerinizi şekillendirmenize yardımcı olmaktadır.

Ziraat Sigorta; çalışanlarına sağladığı imkanlar doğrultusunda hareket eden bir kurum olarak sürdürebilir büyümeyi hedef edinmiştir. Verilen hizmet kalitesini artırmayı ve hedeflerini büyütme yolunda çalışanın desteğini önemli görmekle birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Ziraat Sigorta çalışma Ekibi arasında yerinizi almak istiyorsanız eğer Ziraat Sigorta bünyesindeki ilgili departmanı belirterek Ziraat emeklilik iş başvuruları veya Ziraat personel alımı aracılığı ile internet üzerinden  başvuru yapmanız gerekmektedir.

http://www.ziraatemeklilik.com.tr/genel_basvuru.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.