Finansbank Enpara Müşteri Danışmanları Alacak

0

Finansbank, müşterilerine klasik bankacılık hizmetlerinden fazlasını sunabilme ve Türkiye’nin finansçısı olma hedefiyle çalışmalar yürüten bireysel bir bankadır.

Banka Enpara Müşteri Danışmanı pozisyonunda personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru konusunda  adayları bilgilendirme yapılarak adaylardan aranılan özellikler Finansbank iş ilanları ile koşullar belirtilmektedir. Adaylar da aranılan özellikler; esnek çalışma saatlerini uyum gösterebilecek, yüz yüze ve telefonda iletişimi kuvvetli, pozitif, güler yüzlü, genç ve dinamik adayların başvuruda bulunulmaları gerekli görülmektedir.

Finansbank, gelişen Türkiye’nin finansçısı olduğu gibi müşteri merkezli stratejileri ve konusunda uzman, değerlerine bağlı çalışanlarının büyük bir istek ve enerji ile gerçekleştirdikleri çalışmalarıyla müşterinin istek ve taleplerini Müşteri Danışmanı tarafından bilgilendirmeye alınarak hızlı çözüm şekilleri uygulanmaktadır.

Banka iş ilanları ile birçok aday çalışma imkanına kavuşmaktadır. Adayların tek yapmaları gereken internet üzerinden Banka iş ilanları ile başvuruda bulunmaları olacaktır.

Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Finansbank, güçlü ve kararlı yapısı ile dünya genelinde tanınan ve büyüme gösteren özel bankadır. Finansbank, üstün hizmet anlayışı, yenilikçi ve proaktif yaklaşımı ile yaptığı çalışmalar ile bankacılık sektörü için çok kısa denebilecek bir sürede aktif büyüklük sıralamasında özel bankalar arasında en üst sıralar da olmayı başarmıştır.

Finansbank, bireysel bankacılık alanında ilklere imza atarak hedeflerinde yükselmeyi amaç edinen genç bir banka olmaktadır. Çalışanlarına büyük önem veren ve hedeflerini başarmalarında çalışanlarına büyük görev düştüğünü belirten kurum çalışanlarına bulunduğu konumda yükselme olanağı sağlanmaktadır.

Bu durumda başvuru da bulunacak adayların Müşteri Danışmanı olarak görev alacağı belirlenmektedir.

Finansbank Enpara Danışmanı Personel Alımı iş ilanına başvurular ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/finansbank-a-s/enpara-com-musteri-danismani-is-ilani/584303

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın