Ana SayfaKredilerGaranti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası! İnternetten, Anında 25.000 TL Kredi!

Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası! İnternetten, Anında 25.000 TL Kredi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası yüzde 1,39’dan başlayan faiz oranıyla bahara özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi. Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası hakkında tüm detaylar haberimizde…

Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası!

Bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen banka, çeşitli türlerde avantajlar sunmaktadır. Bunlar uygun faiz oranları, uzun vadeli ödeme planları, banka şubeleri dışında başvuru kanalları gibidir.

Garanti Bankası bahar kredisi kampanyası için uygulanan faiz oranları yüzde 1,39’dan başlamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları kişilerin kredi notlarına göre değişiklik göstermektedir. Kredi notu yüksek olan kişiler için her zaman düşük faiz uygulanmaktadır. Kredi notu düşük olanlar için ise yüzde 1,59 oranında faiz uygulanmaktadır.

48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları sunan banka, aynı zamanda kişiye özel, gelir durumlarına göre, aylıklarını aldıkları düzene göre ödeme planı düzenlemektedir. Örneğin kişiler maaşlarını 3 ayda bir alırlarsa 3 ayda bir ödemeli ödeme planı düzenlenir.

İnternetten Anında Kredi Başvurusu İmkanı!

Garanti Bankası Bahar Kredi için banka şubelerine gerek yoktur. İnternetten anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir. Bunun için bankanın internet sitesine girilmesi ya da mobil uygulamasının telefona yüklenmesi gerekmektedir. Mobil uygulamadan sadece banka müşterileri başvuru yapabilir. Bankanın internet sitesi üzerinden anında kredi başvuru yapmak için ise kredi başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

İnternet üzerinden yapılan başvurular 25.000 TL’ye kadar kredi alınabilir. Garanti Bankası Bahar Kredisi kampanyası dahilinde daha yüksek tutarda kredi almak için banka şubelerine gidilmesi gerekir.

İnternetten Anında 25.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Garanti’den temin edilen 25 bin TL kredi için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenmesi halinde aylık yüzde 1,39 oranında faiz uygulanırsa kredi ödemesi 760,97 TL, yüzde 1,49 oranında faiz uygulanırsa kredi ödemesi 780,29 TL, yüzde 1,59 oranında faiz uygulanırsa da aylık kredi ödemesi 799,86 TL olmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,239TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Türkiye İş Bankası Risk Yönetimi ve Kredi Analitiği Uzmanı Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilanla personel alımı...

Kuveyt Türk Gezici Gişe Yetkilisi Alımı Gerçekleştirecek!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, banka iş ilanları kapsamında yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana...

Türkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla personel alımı yapacağını...

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...