Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası! İnternetten, Anında 25.000 TL Kredi!

Garanti Bankası yüzde 1,39’dan başlayan faiz oranıyla bahara özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi. Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası hakkında tüm detaylar haberimizde…

Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası!

Bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen banka, çeşitli türlerde avantajlar sunmaktadır. Bunlar uygun faiz oranları, uzun vadeli ödeme planları, banka şubeleri dışında başvuru kanalları gibidir.

Garanti Bankası bahar kredisi kampanyası için uygulanan faiz oranları yüzde 1,39’dan başlamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları kişilerin kredi notlarına göre değişiklik göstermektedir. Kredi notu yüksek olan kişiler için her zaman düşük faiz uygulanmaktadır. Kredi notu düşük olanlar için ise yüzde 1,59 oranında faiz uygulanmaktadır.

48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları sunan banka, aynı zamanda kişiye özel, gelir durumlarına göre, aylıklarını aldıkları düzene göre ödeme planı düzenlemektedir. Örneğin kişiler maaşlarını 3 ayda bir alırlarsa 3 ayda bir ödemeli ödeme planı düzenlenir.

İnternetten Anında Kredi Başvurusu İmkanı!

Garanti Bankası Bahar Kredi için banka şubelerine gerek yoktur. İnternetten anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir. Bunun için bankanın internet sitesine girilmesi ya da mobil uygulamasının telefona yüklenmesi gerekmektedir. Mobil uygulamadan sadece banka müşterileri başvuru yapabilir. Bankanın internet sitesi üzerinden anında kredi başvuru yapmak için ise kredi başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

İnternet üzerinden yapılan başvurular 25.000 TL’ye kadar kredi alınabilir. Garanti Bankası Bahar Kredisi kampanyası dahilinde daha yüksek tutarda kredi almak için banka şubelerine gidilmesi gerekir.

İnternetten Anında 25.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Garanti’den temin edilen 25 bin TL kredi için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenmesi halinde aylık yüzde 1,39 oranında faiz uygulanırsa kredi ödemesi 760,97 TL, yüzde 1,49 oranında faiz uygulanırsa kredi ödemesi 780,29 TL, yüzde 1,59 oranında faiz uygulanırsa da aylık kredi ödemesi 799,86 TL olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.