TOKİ Yüzde 20 İndirim Kampanyasına Halkbank Kredi Desteği!

0

TOKİ ve Halkbank müjdeli haber verdi. TOKİ Yüzde 20 İndirimli Kapama Kampanyası başlattı. Halkbank ise TOKİ kampanyası kapsamında müşterilerine özel uygun faizli kredi kampanyası sunuyor.

TOKİ Yüzde 20 İndirimli Kapama Kampanyası!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), ev sahibi olacaklara müjdeli haberi vermişti. Tapularını erkenden sahip olmak isteyen, borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlara özel yüzde 20 indirim kampanyası düzenlendi. Peki nedir bu?

TOKİ’nin düzenlediği kampanyadan yararlanmak için ev satışlarının 2016 yılına kadar yapılmış olması gerekiyor. Yani 2017 Ocak ayı ve sonraki dönemdeki TOKİ konutlarını alan kişiler bu kampanyadan yararlanamıyor.

Borcunu erken kapatmak ve tapusunu erken almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlenen kampanya TOKİ tarafından 24 Nisan’da başlatıldı. Bu kampanyadan yararlanmak için son tarih ise 18 Mayıs olarak belirlendi. Sürenin uzatılıp uzatılmayacağı hakkında açıklama yapılmadı.

Yani TOKİ konut borçlarını erkenden kapatan vatandaşlara yüzde 20 oranında indirim yapılacak.

Halkbank TOKİ Kampanyasına Özel Kredi Fırsatı!

Vatandaşları erkenden tapularına, evlerine kavuşturmak için TOKİ’nin başlattığı kampanyaya destek olarak Halkbank ise müşterilerine yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla finansman sunuyor. Halkbank TOKİ Kampanyası Kredisi için 10 yıla ödeme planı düzenlenebiliyor. Kredi başvurusu banka şubelerinden yapılıp, gerekli belgelerin getirilmesi gerekiyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çödek ise, hem TOKİ’nin hem de kendi düzenledikleri kampanya ile bir çok ailenin hayallerine erkenden kavuşacağını söyledi.

TOKİ İndirim Kampanyalarının geleneksel hale geldiğini söyleyen Çödek, bu sayede çok sayıda ailenin borçlarını erkenden, avantajlı olarak kapatabildiğini, tapularına erkenden kavuşabildiklerini söyledi. Aynı zamanda 80 senedir müşterilerinin her zaman ihtiyaçlarına koştuklarını, ihtiyaçlara özel çözümler, uygun faiz oranları, avantajlı ödeme planları sunduklarını, her zaman müşterilerinin yanında olduklarını ve böylesine güzel bir kampanyada yer aldıkları için de çok mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.