Ana SayfaEtiketlerToki

toki

TOKİ’den Emeklilere Özel İkinci Bahar Projesi!

TOKİ tarafından yapılan Emekliye İkinci Bahar Projesi kapsamındaki 1.201 konutta yaşam başladı.

Erdoğan Talimat Verdi! TOKİ ve Emlak Konut Düğmeye Bastı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimat verdi, Emlak Konut GYO ve TOKİ düğmeye bastı.

TOKİ Yüzde 20 İndirim Kampanyasına Halkbank Kredi Desteği!

Tapularını erken almak isteyenlere TOKİ Yüzde 20 İndirim Kampanyası. Halkbank'tan ise %0,99'dan başlayan faizle kredi desteği! TOKİ Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır? Halkbank Kredisi Nasıl Alınır? Son Başvuru Ne Zaman? Kaç Ay Vadeli Kredi Veriliyor?

SMS Çetesi Milyonluk Vurgun Yaptı!

Dar gelirli birçok vatandaşı hedef alan dolandırıcılar, İstanbul Kayapınar projesinden istifade ederek milyonluk vurgun yaptılar.

TOKİ Cezalara Boğuldu

TOKİ'deki sorunları dile getiren ve meclisin gündemine taşıyan CHP Niğde Milletvekili ve KİT Komisyon Üyesi Ömer Fethi Gürer, TOKİ'nin ciddi anlamda bir denetime tabii tutulması gerektiğini ve ödediği tazminatların gözden geçirilmesi gerektiğinin altını çizdi.

15 Temmuz’un Ardından TOKİ, Konut Üretiminde Rekora İmza Attı!

FETÖ / PDY tarafından alçakça gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından sektörün hareketlenmesi için çalışmalar başlattıklarını ifade eden TOKİ Başkanı, son bir yıl içerisinde totalde 65 bin konut projesine imza attıklarını açıkladı.

TOKİ Bu Sefer Duvar Örecek

Milli Savunma Bakanlığı tarafından İran sınırının korunması için alınan karar sonrasında duvar örülmesine karar verildi. TOKİ tarafından duvarın örülmesine karar verildi.

Terör Yıkıyor TOKİ Yeniden Yapıyor

Güneydoğu Anadolu’da terör dolayısı ile yıkılan ya da zarar gören konutlar için hazırlanan proje hayat geçiriliyor. 75 bin konutun yeniden yapılmasına karar verilen projede 18 bin konutun yapımına başlandı.

Büyük Dönüşüm İçin Harekete Geçildi!

Toki tarafından yapılması planlanan büyük kentsel dönüşüm projesi için harekete geçildiği öğrenilirken bunun ardından 261 bin konutun dönüştürülmesi planlanıyor.

Gayrimenkul Sertifikası Dönemi Resmen Başlıyor

Yatırım yapma imkanı sunan gayrimenkul sertifikası döneminin resmen yarın başlaması bekleniyor. Düzenlemeyi ilk başlatan isim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olacak.

TOKİ’den Müthiş Çıkış! 7 Yılda 425 Bin Konut

TOKİ Başkanı Turan, TOKİ’nin önümüzdeki 7 yılda 245 bin konut inşa edeceğini açıkladı.

Canikli: Altyapı Projeleri Dahil Olabilir

Canikli gayrimenkul sertifikası hakkında açıklamalarda bulundu.