Ana SayfaKredilerBağ-Kur Borcu Olanlara Ziraat Bankası’dan Emekli Olma Kredisi!

Bağ-Kur Borcu Olanlara Ziraat Bankası’dan Emekli Olma Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Emekli maaşı ödemelerinde sektör liderleri arasında bulunan Ziraat Bankası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Güvenlik Kurumu ile protokol imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında, Bağ-Kur borcu birikmiş, sigorta prim borcu bulunan sigortalılar prim borcu ödemelerini Ziraat Bankası’ndan kredilendirerek ödeyebiliyorlar. Bağ-Kur Borcu Olanlara Ziraat Bankası’dan Emekli Olma Kredisi!

Bağ-Kur Borcu Olanlara Ziraat Bankası’dan Emekli Olma Kredisi!

Emekli olmak için şartları tamamlayan ancak prim borcu nedeniyle emekli olamayanlara Ziraat Bankası kampanya sunuyor.

1 Mart 2018 tarihi itibariyle imzalanan protokol kapsamında vatandaşlara 48 ay vadeli kredi imkanı sağlanıyor. Kredi için uygulanan faiz oranı yüzde 1,28 olup, sabittir. Yani kişilere, borca ya da çeşitli kriterlere göre faiz oranları değişmiyor.

Aynı zamanda kredi komisyonsuz olarak veriliyor. Dosya masrafı ücretleri tahsil edilmiyor. Kredi ödemeleri vatandaşların emekli maaşları ile karşılanması karşılığında veriliyor.

Elinizi Çabuk Tutun! Son Başvuru 31 Mayıs!

Bağ-Kur borcu olanlara Ziraat Bankası’ndan emekli olma kredisi kampanyası için başvurular 31 Mayıs 2018 tarihinde sonlanıyor.

Bağ-Kur kapsamında birikmiş sigorta prim borçlarının sigorta primi, genel sağlık sigortası borcu, durdurulan sürelerin ihyası, doğum ve askerlik kapsamında hizmet borçlanmaları dahil edilip tasfiyesi yaşlılık aylığı bağlanabilecek sigortalıların tümünü kapsamaktadır.

Kişiler, birikmiş prim borçları, yaşlılık aylığının hak edilmesine ilişkin bilgi ve bağlanacak maaş miktarları SGK Müdürlüklerinden öğrenilebilir.

Kredi Başvurusu sadece banka şubelerinden yapılıp, bu krediden yararlananlara ek avantajlar sunulmaktadır.

Kredi Avantajları

  • Bağ-Kur borcu olanlara Ziraat Bankası’ndan emekli olma kredisi için başvuru yapacak kişilerden emekli maaş hesabı için hesap işletim ücreti tahsil edilmemektedir.
  • Emekli vatandaşlara 450 TL’ye varan promosyon verilmektedir.
  • Özel günlük para çekme limiti ile maaşlar tüm bankaların ATM’lerinden çekilebilir.
  • Kişiye özel uygun faiz oranları uygulanabilir.
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.