ABank, Nakit Yönetimi Uzmanı Alımı Yapacak!

0

ABank, İstanbul’daki şubesinde görevlendirmek için Ticaret Finansmanı ve Nakit Yönetimi Uzmanı Alımı yapacak. Söz konusu banka personel alımları kapsamında adaylara bazı kriterler sunulmuştur. Bu şartlara uygun olan adayla ise banka iletişime geçecek.

ABank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanları kapsamında adayların 4 yıllık fakültelerden mezun olmaları istenip, tüm adayların Pos ve Kart gibi ödeme sistemleri süreçlerinde en ez 4 senelik tecrübelerinin olması, hem yazılı hem de sözlü olarak ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmaları, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları, seyahat engellerinin olmaması istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinde iyi, müşteri ilişkileri konusunda yetenekli, ekip çalışmalarında başarılı, zaman yönetiminde deneyimli, sorumluluk almayı bilmeyi, alınan sorumlulukları zamanında, eksiksiz olarak yerine getirmeleri, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir. Bunların yanı sıra adayların inisiyatif alabilmeleri istenip, iş takibi konusunda da oldukça başarılı olmaları, erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Ticaret Finansmanı ve Nakit Yönetimi Uzmanı İş Tanımı

Banka iş ilanı kapsamında adayların görevlendirilecekler işler şu şekildedir;

  • Üye işyeri ve ticari kartlar ürünleri kapsamında pazarlama ve kazanım stratejilerini, bu stratejiler kapsamında pazarlama planını ve kazanım aksiyon planının belirlenmesi, bunların faaliyete geçirilmesi, gerekli olması halinde ise düzeltmelerinin yapılması.
  • Bankacılık sektörünün ve regülasyonların takip edilmesi, zamanında tüm gerekli aksiyonların alınması.
  • Kazanım ve kayıp gibi Adetsel-cirosal gelişmeler ile saha performansların takibinin yapılması, gerekli olması halinde şubelere müşteri ziyaretlerinin yapılması, satış desteğinin verilmesi.
  • Müşteri karlılık takiplerinin gerçekleştirilmesi, çapraz satış ile sunulabilecek ürünlerin belirlenmesi, kar yükseltici aksiyonların alınması, aksiyonların performans takiplerinin yapılması.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında son başvuru tarihi 25 Haziran 2018’dir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

ABank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/alternatifbank-ticaret-finansmani-ve-nakit-yonetimi-uzman-2045971
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.