Ana SayfaBanka İş İlanlarıABank, Nakit Yönetimi Uzmanı Alımı Yapacak!

ABank, Nakit Yönetimi Uzmanı Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

ABank, İstanbul’daki şubesinde görevlendirmek için Ticaret Finansmanı ve Nakit Yönetimi Uzmanı Alımı yapacak. Söz konusu banka personel alımları kapsamında adaylara bazı kriterler sunulmuştur. Bu şartlara uygun olan adayla ise banka iletişime geçecek.

ABank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanları kapsamında adayların 4 yıllık fakültelerden mezun olmaları istenip, tüm adayların Pos ve Kart gibi ödeme sistemleri süreçlerinde en ez 4 senelik tecrübelerinin olması, hem yazılı hem de sözlü olarak ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmaları, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları, seyahat engellerinin olmaması istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinde iyi, müşteri ilişkileri konusunda yetenekli, ekip çalışmalarında başarılı, zaman yönetiminde deneyimli, sorumluluk almayı bilmeyi, alınan sorumlulukları zamanında, eksiksiz olarak yerine getirmeleri, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir. Bunların yanı sıra adayların inisiyatif alabilmeleri istenip, iş takibi konusunda da oldukça başarılı olmaları, erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Ticaret Finansmanı ve Nakit Yönetimi Uzmanı İş Tanımı

Banka iş ilanı kapsamında adayların görevlendirilecekler işler şu şekildedir;

  • Üye işyeri ve ticari kartlar ürünleri kapsamında pazarlama ve kazanım stratejilerini, bu stratejiler kapsamında pazarlama planını ve kazanım aksiyon planının belirlenmesi, bunların faaliyete geçirilmesi, gerekli olması halinde ise düzeltmelerinin yapılması.
  • Bankacılık sektörünün ve regülasyonların takip edilmesi, zamanında tüm gerekli aksiyonların alınması.
  • Kazanım ve kayıp gibi Adetsel-cirosal gelişmeler ile saha performansların takibinin yapılması, gerekli olması halinde şubelere müşteri ziyaretlerinin yapılması, satış desteğinin verilmesi.
  • Müşteri karlılık takiplerinin gerçekleştirilmesi, çapraz satış ile sunulabilecek ürünlerin belirlenmesi, kar yükseltici aksiyonların alınması, aksiyonların performans takiplerinin yapılması.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında son başvuru tarihi 25 Haziran 2018’dir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

ABank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/alternatifbank-ticaret-finansmani-ve-nakit-yonetimi-uzman-2045971
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.