Ana SayfaKrediler2018 Burgan Bank Kredileri

2018 Burgan Bank Kredileri

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank, 1989 yılında, Tekfen Yatırım Finansman Bankası olarak hizmete açılmıştır.  Hisselerinin önemli bir kısmının, Burgan Bank Grubu tarafından satın alınması ile ismi Burgan Bank olarak değiştirilmiştir. Burgan Bank kredileri, hem bireysel ihtiyaçları hem de işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak kredileri içermektedir.

Burgan Bank Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi, Burgan Bank Müşterilerine Özel Dijital İhtiyaç Kredisi, Standart İhtiyaç Kredisi ve Borç Transfer İhtiyaç Kredisi olmak üzere 4 farklı kredi çeşidi bulunmaktadır.  Burgan Bank İhtiyaç Kredisi başvuru formuna internet üzerinden ulaşılabilir.  Burgan Bank İhtiyaç Kredisi faiz oranları seçilen kredi tipine göre değişmektedir. Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi için bankanın standart faiz oranı ve piyasa koşulları değerlendirilerek, özel faiz indirimleri uygulanabilmektedir. Diğer kredi tipleri için faiz oranları sırası ile %1,68, %1,79 ve %1,84 olarak belirlenmiştir.

Burgan Bank Taşıt Kredisi

Burgan Bank Taşıt Kredisi başvuru sayesinde, 0 km ve 2. El araçlar için ayrı kredilerden faydalanılabilir. Burgan Bank Taşıt Kredisi faiz oranları her iki araç türü için de %1,99’dur. 2. el araç için kredi başvurusu yapacak olanların, satın almayı düşündükleri aracın 3 yaşından büyük olmamasına dikkat etmesi gerekiyor. Aylık taksitler eşit olarak ödenmektedir. 0 km anahtar teslim araç değerinin %70’i, 2. el araç kasko değerinin ise %60’ı kadar kredi kullandırılmaktadır.

Burgan Bank Konut Kredisi

Güzel bir evde yaşamak için Burgan Bank’ı konut kredisinden yardım alınabili. Burgan Bank Konut Kredisi başvuru için şubelerden destek alınabilir.  Burgan Bank Konut Kredisi faiz oranları kullanılacak vade süresine göre, ödeme tablosundan incelenerek bulunabilir. Faiz oranları %1,38’den başlamaktadır. 18 ay ve üzeri vade için faiz oranı %1,45’tir. Bankanın gerçekleştirdiği düşük faizli konut kredisi kampanyasından, 31 Aralık 2018’e kadar yararlanılabilir. Faiz oranları ile ilgili ayrıntılı bilgi için, banka şubelerine başvurulabilir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...