2018 Burgan Bank Kredileri

0

Burgan Bank, 1989 yılında, Tekfen Yatırım Finansman Bankası olarak hizmete açılmıştır.  Hisselerinin önemli bir kısmının, Burgan Bank Grubu tarafından satın alınması ile ismi Burgan Bank olarak değiştirilmiştir. Burgan Bank kredileri, hem bireysel ihtiyaçları hem de işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak kredileri içermektedir.

Burgan Bank Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi, Burgan Bank Müşterilerine Özel Dijital İhtiyaç Kredisi, Standart İhtiyaç Kredisi ve Borç Transfer İhtiyaç Kredisi olmak üzere 4 farklı kredi çeşidi bulunmaktadır.  Burgan Bank İhtiyaç Kredisi başvuru formuna internet üzerinden ulaşılabilir.  Burgan Bank İhtiyaç Kredisi faiz oranları seçilen kredi tipine göre değişmektedir. Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi için bankanın standart faiz oranı ve piyasa koşulları değerlendirilerek, özel faiz indirimleri uygulanabilmektedir. Diğer kredi tipleri için faiz oranları sırası ile %1,68, %1,79 ve %1,84 olarak belirlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

Burgan Bank Taşıt Kredisi

Burgan Bank Taşıt Kredisi başvuru sayesinde, 0 km ve 2. El araçlar için ayrı kredilerden faydalanılabilir. Burgan Bank Taşıt Kredisi faiz oranları her iki araç türü için de %1,99’dur. 2. el araç için kredi başvurusu yapacak olanların, satın almayı düşündükleri aracın 3 yaşından büyük olmamasına dikkat etmesi gerekiyor. Aylık taksitler eşit olarak ödenmektedir. 0 km anahtar teslim araç değerinin %70’i, 2. el araç kasko değerinin ise %60’ı kadar kredi kullandırılmaktadır.

Burgan Bank Konut Kredisi

Güzel bir evde yaşamak için Burgan Bank’ı konut kredisinden yardım alınabili. Burgan Bank Konut Kredisi başvuru için şubelerden destek alınabilir.  Burgan Bank Konut Kredisi faiz oranları kullanılacak vade süresine göre, ödeme tablosundan incelenerek bulunabilir. Faiz oranları %1,38’den başlamaktadır. 18 ay ve üzeri vade için faiz oranı %1,45’tir. Bankanın gerçekleştirdiği düşük faizli konut kredisi kampanyasından, 31 Aralık 2018’e kadar yararlanılabilir. Faiz oranları ile ilgili ayrıntılı bilgi için, banka şubelerine başvurulabilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.